.

.

IC нови оригинални DS1305 DS1305E Бесплатен Превозот

IC нови оригинални DS1305 DS1305E Бесплатен Превозот

DEN 945.00
DEN 1152.00
-18 %
Количина на стоки


мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе се прилагоди на цена да се служат подобро Datasheets DS1305 Производ Фотографии 20-TSSOP
20-TSSOP Производ Модули за Обука Олово (Sn Pb) Финиш за COTS
Долгорочно Снабдување Програма Стандарден Пакет 2,500 Категорија Интегрирани Кола (Идентичен) Семејството Clock/Timing - во Реално Време Часовници Серија - Пакување Лента & Ролна (TR) Тип на Часовник/Calendar Карактеристики Алармот, Престапна Година, NVSRAM, Trickle-приклучок за Големината на Меморијата 96 B Време Формат HH : MM : SS (12/24 hr) Формат на Датум YY-MM-DD-дд SPI Интерфејс Напон - Набавка 2 V ~ 5.5 V Напон - Снабдување, Батеријата 2 V ~ 5.5 V Оперативни температури -40°C ~ 85°C Монтажа Тип на Површината Планината Пакет / Случај 20-TSSOP (0.173", 4.40 mm Ширина) Снабдувачот Уред Пакет 20-TSSOP Динамичен Каталог Сериски Адреса Други Имиња DS1305 EN+T&R-ND
DS1305 ENTR

Број На Модел На:
1
Контакт Оптоварување:
Висока Моќност
Заштита На Функција:
Запечатени
Теорија:
Временско Реле
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Напон:
220V
Употреба:
Општа Намена
R

Тие исто така купуваат со овој производ