.

.

CS1-U 1.5 М 4.9 Ft Кабел Пневматски Цилиндри Магнетни полиња за Префрлање Сензор AC DC 5-240V

CS1-U 1.5 М 4.9 Ft Кабел Пневматски Цилиндри Магнетни полиња за Префрлање Сензор AC DC 5-240V

DEN 365.28
Количина на стоки

Име на производ Магнетни полиња за Префрлање Модел CS1-U Оперативен Напон DC/AC 5-240 V Оперативни Тековната 100m A Контакт 10 W Switch Димензии(Прибл.) 2.7 x 1.3 см / 1" x 0.5"(L*W) Кабел Должина (Прибл.) 1.5 м/ 59.1" Боја Црна, Сива, Сребрена на Ѕвонење

Тип На Објект:
Прекинувачи
Гаранција:
како опис
Карактеристики:
како опис
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Број На Модел На:
CS1-U
сертификација:
како опис
R

Тие исто така купуваат со овој производ