.

.

Тигар Опашка, Сребро Сива, 0.45 мм, 50 метри/roll

Тигар Опашка, Сребро Сива, 0.45 мм, 50 метри/roll

DEN 221.00
DEN 315.84
-30 %
Количина на стоки


Тигар Опашка, Silver Size : за 0.45 mm во дијаметар, 50 метри/roll.Дали тоа навистина работи кои што жица е uesd во stringing монистра? Да, различни жици ќе се користи во различни occassions. Како што се тенки жици може да се користи за stringing слатководни бисери. Но, кога ќе string поголеми монистра дури и необработен камен, ќе треба поголем жица да се има во случај на жица се сече преку. Тигар опашката е убав избор во овој случај. Тоа може да биде обоен во различни бои.
***********************************************************************************
НАПОМЕНА :
1. Некои камен монистра' боја е обоена , и боја може да исчезнат . Ве молиме потврдете го тоа пред да нарачате ако не предвид обоена боја!
2. Мешана боја производи во нашата продавница може да се разликува со производите што сте го добиле. Ако сакате некои точната бои, ве молиме обратете се на нашата служба за корисници пред да нарачате.
***********************************************************************************
Жешка Тема :

Тип На Објект:
накит наоди
Производ Карактеристики:
DIY
Број На Модел На:
L0.45mm01
Објектот Висина:
0cm
Бренд Име:
pandahall
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Тежина:
162g
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Ширина:
0cm
Накит Наоди Тип:
Жица
Објектот Должина:
5000cm
жица големина:
0.45 MM
Материјал:
Челик
единица:
10rolls
Употреба:
Жица
боја:
Сребро.
Големина:
0.45mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ