.

.

3 Еез Ѕид Уметност Дома Декор Модерна Пејзаж Слика Најголемите Дрво За Љубов На Платно Маслото Рачно Изработени Слики

3 Еез Ѕид Уметност Дома Декор Модерна Пејзаж Слика Најголемите Дрво За Љубов На Платно Маслото Рачно Изработени Слики

DEN 1903.00
DEN 3590.40
-47 %
Количина на стоки

Во моментов ние accpet на услови за плаќање како што следи : Преглед,Запад Унија,Bleue,Postepay, Банкарски Трансфер, QIWI паричник.Вашето задоволство е наша извршување.Производи кои се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветен пакет.По добивањето на пакетот, ние ви вратат imediately. Па ве молиме да ни остави позитивни повратни информации и да ни даде 5 ѕвезди ако
задоволни со нашите производи и услуги.Сега ние ви нудиме epack,EMS,DHL,TNT, како и Кина пост воздух mail превозот методи.
Увозни давачки, Ние не ја полните вашата никакви дополнителни даноци.Ако примите парцели скршени или не се добри,контактирајте ме.5 см)
ако сакате anothers големина ,pls контактирајте ме. cn1000828444
Слика Големина/Цена :
(1inch=2.Ве молиме ни e-mail пред вашите негативни повратни информации или неутрален повратни информации или спор на сајтот, ние ќе
прават нашите најдобри за решавање на проблемот побрзо и да се направи сте задоволни со бизнис.
Ако ви треба сликарство на други големина, ве молиме не двоумете се да ги споделите со мене познато.
Прилагодување
Репродукција/ Трговија На Големо Налози
Ако сакате да се цел на нашите сликарство во други големина/стил;
Ако сакате да се конвертира вашиот омилен слика во висок квалитет на маслото на платно;
Ако сакате да се репродуцира или изберете било слика;
Контактирајте Со Нас Сега!!
Име На Производ :
Бесплатен Превозот 3 Ѕид Парче Уметност Дома Декор Модерна Слика Најголемите Дрво За Љубов На Платно Маслото Рачно Изработени Wall Art Слики
Испорака :
1.Ако не добијат парцели пред цел затворени,контактирајте ме.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1.Предмети се испраќаат само по плаќање е потврдено.Ако пакетот е оштетен кога ќе ја добијат, ве молиме да одбие да го потпише.
Материјали/ Medium :
hick Платно, висок квалитет на масло или доградба на Акрилни бои
Маслото на Платно Со Масло, Боја или Акрилна Боја
Не се печати, Не, постер, Hand Paint на Платно
Гаранција :
100% Рака Насликани од страна на Стручен Изведувач
различни сликарски техники
Detail /Рамка
без рамка,само платно
Ако ви треба рамка за бесење,
Ве молиме контактирајте со Нас, Ние Обезбеди Сопствен Сервис
Техника :
100% рака обоен, различни сликарски техники
Answer : ___________________________ Note :
Бидејќи секој сликарство ние продаваме е 100% рака насликани од страна на индивидуални уметници, сликата што сте ја примиле, може да има некои мали варијации од сликата се прикажани на оваа листа, но ќе се поинаку исти.Ве молиме потврдете го цената и други детали со снабдувачот, пред да се изврши плаќање.
Сликата ќе биде испратена во силна и безбедна носила.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни даноци на трошоците.Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и можете да изберете омилен превозот методи
пред да плаќаат.
Опис На Производот
Ве молиме да ги прочитате УСЛОВИТЕ под внимателно пред да го стави на ред.
Плаќање
1.ние ќе се најде добар начин за да се реши проблемот
Повратни информации
1.Сите целосна наплата ќе се издаде ако предмети се враќаат во првобитната состојба.

Големина (Инчен):
30x60cmx3pcs, 35x70cmx3pcs, 40x80cmx3pcs, 45x90cmx3pcs
Бренд Име:
Huang Уметност
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
Yes
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Пејзаж
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Модерна
Форма:
Три-слика Комбинација
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
OSM731
Стил:
Дома декорација
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вински Бар
Технички:
Paintbrush/Нож рака-насликани Слики Или Фотографија На Сликарството
Бојата И Обликот:
Група Маслото На Платно
Promoiton:
Бесплатен Превозот За Продаваат Евтини, На Големо И Убава Масла
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност Дома Декорација Дома Декор Декоративна Уметност
is_customized:
Yes
Предмети:
Сценографијата
Тип:
Handpainted
Име:
OSM
R

Тие исто така купуваат со овој производ