.

.

Тибетската Сребро Мушка Капи, Доведе Слободни & Кадмиум Слободни, Цвет, Антички Сребрен, за 11mm во дијаметар, 3.5 мм дебел, дупка: 2mm

Тибетската Сребро Мушка Капи, Доведе Слободни & Кадмиум Слободни, Цвет, Антички Сребрен, за 11mm во дијаметар, 3.5 мм дебел,

DEN 978.00
DEN 1396.80
-30 %
Количина на стоки


Тибетската Сребро Мушка Капи, Доведе Слободни & Кадмиум Слободни, Цвет, Антички Сребрен
за 11mm во дијаметар, 3.5 мм дебел, дупка : 2mm
***********************************************************************************
НАПОМЕНА :
1. Некои камен монистра' боја е обоена , и боја може да исчезнат . Ве молиме потврдете го тоа пред да нарачате ако не предвид обоена боја!
2. Мешана боја производи во нашата продавница може да се разликува со производите што сте го добиле. Ако сакате некои точната бои, ве молиме обратете се на нашата служба за корисници пред да нарачате.
***********************************************************************************
Жешка Тема :

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
pandahall
Производ Карактеристики:
DIY
Објектот Должина:
1.1cm
Објектот Ширина:
1.1cm
Објектот Висина:
0.35cm
Објектот Дијаметар:
1.1cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
LF1650Y
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
554g
Накит Наоди Тип:
Мушка Капи
Метална боја:
антички сребрен
Стил:
Тибетската Стил
Заврши:
Кадмиум Слободни & Доведе Слободни
Petal Стил:
Повеќе-Petal
единица:
800pcs
Материјал:
Легура
R

Тие исто така купуваат со овој производ