.

.

Универзална Одвратна Се Повлече Стартер Assy За Градина Strimmer Четка Машина Одвратна Стартер Делови Се Повлече Стартер Собранието Градина Алатки

Универзална Одвратна Се Повлече Стартер Assy За Градина Strimmer Четка Машина Одвратна Стартер Делови Се Повлече Стартер Собранието

DEN 139.00
DEN 198.72
-30 %
Количина на стоки


HG0014785
Спецификација :
Б ранд нови
Материјал : Пластика
Боја : Црна
Димензии(прибл.) : 11x8.5x3cm
Пакет Се Вклучени :
1 x Одвратна се Повлече Стартер
N ote :
Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Број На Модел На:
одвратна се повлече стартер
is_customized:
Yes
Тип:
градина алатка делови
Бренд Име:
Mayitr
R

Тие исто така купуваат со овој производ