.

.

IC нови оригинални AD7890AN-10 AD7890ANZ-10 AD7890AN AD7890 Бесплатен Превозот

IC нови оригинални AD7890AN-10 AD7890ANZ-10 AD7890AN AD7890 Бесплатен Превозот

DEN 3448.00
DEN 4204.80
-18 %
Количина на стоки


мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе се прилагоди на цена да се служат подобро
Datasheets AD7890 Производ на Фотографиите 24-НАТОПИ Стандарден Пакет 15 Категорија Интегрирани Кола (Идентичен) Семејството Стекнување на Податоци - ADCs/DACs - Посебна Намена Серија - Пакување Цевка Тип Стекнување на Податоци Систем (DAS) Резолуција (Битови) 12 б Земање мостри Стапка (во Секунда) 117k Податоци Интерфејс Сериски Напон Снабдување со Извор Еден Напон - Снабдување 5 V Температурата на работа -40°C ~ 85°C Монтажа Тип Преку Дупка Пакет / Случај 24-НАТОПИ (0.300", 7.62 мм) Снабдувач Уред Пакет 24-PDIP Динамичен Каталог Стекнување на Податоци Систем(DAS)

Број На Модел На:
1
Контакт Оптоварување:
Висока Моќност
Заштита На Функција:
Запечатени
Теорија:
Временско Реле
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Напон:
220V
Употреба:
Општа Намена
R

Тие исто така купуваат со овој производ