.

.

Браун cowhide јаже вистинска кожа cowhide јаже - нож се справи со плетени нож јаже нож lanyard 5mm

Браун cowhide јаже вистинска кожа cowhide јаже - нож се справи со плетени нож јаже нож lanyard 5mm

DEN 223.20
Количина на стоки


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
вистинска кожа јаже , затегнувачка
спецификација : ширина 5mm дебелина 3мм
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

is_customized:
Yes
Тип:
Рака Алатка Делови
Број На Модел На:
јаже нож lanyard 5mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ