.

.

meijun велосипед диск кочница завртки циклус T25 завртки велосипед кочница scews T25 диск заклучување со завртки spanner клуч бесплатен превозот

meijun велосипед диск кочница завртки циклус T25 завртки велосипед кочница scews T25 диск заклучување со завртки spanner клуч

DEN 106.00
DEN 120.00
-12 %
Количина на стоки

детали за производот
T25 клуч Прстен Spanner
главно се користи во диск Сопирачки, подлошки опремени завртки
должината за : 12cm

Бренд Име:
ZERGLBR
Тип:
T25 завртка
R

Тие исто така купуваат со овој производ