.

.

2018 Нов Бренд женски очила за сонце Мода Eyewear Сонце Очила за Жените Oculos feminino gafas de sol mujer

2018 Нов Бренд женски очила за сонце Мода Eyewear Сонце Очила за Жените Oculos feminino gafas de sol mujer

DEN 312.00
DEN 600.96
-48 %
Количина на стоки


Леќи Материјал:
Поликарбонат
Одделот За Името:
Возрасни
Леќа Висина:
52mm
Број На Модел На:
GW027
Леќа Ширина:
60mm
Стил:
очила
Оптички Леќи Атрибут:
UV400
Пол:
Жените
Рамка Материјал:
Пластични
Бренд Име:
xinfeite
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Тип На Објект:
eyewear
Оптички Леќи Атрибут:
UV400 Заштита
Рамка Материјал:
PC
погоден за лицето форма:
Тркалезна/ Долга/ Плоштад/ Овална Лице
Употреба Предмет:
Возење/ Партија/ Патувањето/ Shopping/ Подарок
Зборови За Пребарување:
очила за сонце жени
Шпански зборови:
Gafas de sol mujer marca 2017
Франција зборови:
lunettes де soleil femme luxe marque
Португалски Зборови:
oculos de sol feminino де marca оригиналниот
R

Тие исто така купуваат со овој производ