.

.

Накит Клешти Јаглерод Прекалени Челик Круг Носот Клешти/Жица Секачи/Крај Сечење/Страна Сечење/Рамен Носот Клешти

Накит Клешти Јаглерод Прекалени Челик Круг Носот Клешти/Жица Секачи/Крај Сечење/Страна Сечење/Рамен Носот Клешти

DEN 147.00
DEN 210.72
-30 %
Количина на стоки

1.Круг Носот Клешти
Големина : 5.8 см широк,12.5 cm долги
2.Синџир Носот Клешти
Големина : 6cm широк,15.5 cm долги
3.Жица Секачи
Големина : 5.8 см широк,12cm долго
4.Крајот Сечење Клешти
Големина : за 6cm широк,11cm долго
5.Странични Клешти За Сечење
Големина : околу 5.8 см широк,11.5 долго
6.Жица Секачи
Големина : околу 5.8 см широк,12.8 долго
7.Криво Клешти
Големина : околу 5.8 см широк,12.8 cm долги
8.Станот Носот Клешти
Големина : околу 5.8 см широк,12.8 cm долги
9.Еден Сет
***********************************************************************************
НАПОМЕНА :
1. Некои камен монистра' боја е обоена , и боја може да исчезнат . Ве молиме потврдете го тоа пред да нарачате ако не предвид обоена боја!
2. Мешана боја производи во нашата продавница може да се разликува со производите што сте го добиле. Ако сакате некои точната бои, ве молиме обратете се на нашата служба за корисници пред да нарачате.
***********************************************************************************
Жешка Тема :

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Бренд Име:
pandahall
Производ Карактеристики:
изработка на накит
Накит Алатки & Опрема Тип:
Клешти
Објектот Должина:
0cm
Број На Модел На:
P00
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Тежина:
86-743g
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Висина:
0inch
единица:
1Plier/1set
Употреба:
Клешти
R

Тие исто така купуваат со овој производ