.

.

SUNYIK 1Lot (10Pc) Модата Кабелот Протнете Гумена Прилагодливи Јаже Кабелот Ѓердани DIY Накит

SUNYIK 1Lot (10Pc) Модата Кабелот Протнете Гумена Прилагодливи Јаже Кабелот Ѓердани DIY Накит

DEN 220.32
Количина на стоки


Тип : Мода Кабелот Протнете Гумена Прилагодливи Јаже Кабелот Ѓердани DIY Накит
Големина : Дебелина : Околу 3 mm;Должина : Околу 18-19"
Метал : 18 KGP
Количина : 10 PC
Тежина : Околу 4 Грам/PC
Состојба : Нова
Длабоко Зелена
Жешка Розова
Ink blue
Црна
Жолта
Длабоко Розова
Микс боја
ВНИМАНИЕ
Ве молиме да ги Прочитате сите аукција услови пред да наддавање, ви благодариме! Фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во описот за големината детали. Ние да се потрудиме да ја претставуваат нашата камења и накит прецизно. Понекогаш поради флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори, таму можни се мали варијации во бојата. Ќе добиете слични еден како на сликата.
Контактирајте Со Нас
Добредојдовте да не контактирате ако имате било какви прашања. Вашиот е-мејл обично ќе се одговори во рок од 24 часа, од понеделник до сабота и како е можно поскоро за време на викендите. Ако не се добие одговор во рамките на овој временски период, ве молиме проверете ја вашата СПАМ или РЕФУС пошта кутија за нашиот одговор.

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Torques
Материјал:
Силикони
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
Никој
Синџир Тип:
Линк Синџир
Метали Тип:
18KGP
Големина:
Thickness
Количина:
10Pc
Тежина:
About 4 Gram/PC
Состојба:
Нова
R

Тие исто така купуваат со овој производ