.

.

Комерцијални вода котел комерцијални вода котел бојлер тапа 3

Комерцијални вода котел комерцијални вода котел бојлер тапа 3

DEN 727.68
Количина на стоки

oqc производи кога ќе биде добра квалитет . плаќање по сме генерално во во рок од 24 часа ние 'll испорака , специјални случаи ние ќе прво со вас на бизнис контакт
фиксна !
електрични : зборови 0512 - 5310 9538
помине навистина : 0512 - 5310 9339 рака : машина ( 0 ) 189 1577 година 6999 4.
а , школка бакар или високо квалитетен не ' рѓосувачки челик гравитацијата леене производство ( висока густина ) , антиоксиданс , antirusting на самото место , да ги исполнуваат меѓународните стандарди . избор купувачи , ретко контакт ве молиме да го испратите договорениот на компанијата . бавно предизвика botch било од товарот имаат emphatically не успеа најдобри plesse опростат . другиот дел производи може да биде вклучен ддв фактурата специфични детали, ве молиме контактирајте консалтинг . производот не е познат купувачи ве молиме пред да ја купите ac одлучи купување избегнува замислете состојка ; oqc од организацијата во голема количина стока фотографирани пред . книга продавница не си одиме , стандардно коса , јун ако не се доставени во регионот може да се испрати на e пост , богатство
2 . Size 8 9 oldruin 112 - 212 соба
. со упатување , купи ве молиме контактирајте пред вистински продавачот треба да се плати , duotuishaobu !
3 . површина и по прецизност полирање на никел и хром мулти-слој позлата , со супер отпорност на корозија , не pigmentolysis , светла не се носат . за да го заштитите за вашата подобра заштита кога ќе прими предмети , ве молиме да не брзаат во товарниот лист знак на кој режимот на транспорт , ве молам, кога вработените транспорт отворен , проверка и стока изглед штета , проверете го бројот . порака во ве молиме распрашајте се потребни ако еден производ товар , shopkeeper одговор ден . секој, кој оваа продавница сите производи се продаваат може да им обезбеди редовни фактура имаат потреба од фактура на клиентот ве молиме контактирајте со сервисот .детали за производот
употреба : книга производи за вода котел , кригла , chatong , керамички кофа , кафе динг садови и слично , добар квалитет на производот , bibbery separatedly целиот бакар надвор , висока температура отпор , durableness . книгата единица формален бизнис сектор забележа компанија , сите производи се продаваат на но overstimulates или поради производство qc22 различни , пакување , изглед , боја, итн може да се промени , за некои измачувачка клиент, ве молиме пред купување на консалтинг јасно не предизвикува непотребно недоразбирање ! 2 . добиете добра, како што имате било какви незадоволство , мора да бидат навремени контакт shopman , како што навремено aliwangwang одговор , ве молиме телефонски контакт , ние дефинитивно ќе правилно да се реши , реши да бидат сигурни дека revaluates , како на пример, да ја прими стоката имате било какви незадоволство , и не контактирајте го сопственикот носат на реши , давање , 's laotse споменати лоша оценка за малициозен евалуација , како што можете да добиете на стоки defectiveness , книга мечка продавница размена на стоки , купувачи обврзани во неволја итн одби да ја промените на стоки , купувачи на одбие да ја промените на стоката земени како автоматски да се откажат услугата права , не може да се заснова овој магазин направен од и лоша оценка !
1 .

Тип:
Вода Диспензерот Делови
R

Тие исто така купуваат со овој производ