.

.

50Strands Црна Прилагодливи Восок Кабелот Хривнија Одлуки Дијаметар: 50~75mm 2mm

50Strands Црна Прилагодливи Восок Кабелот Хривнија Одлуки Дијаметар: 50~75mm 2mm

DEN 237.00
DEN 338.40
-30 %
Количина на стоки


Восок Кабелот Хривнија Одлуки, Прилагодливи, Црна
Големина : околу 50~75mm внатрешен дијаметар, дебелина 2mm
Овие нараквици одлуки се направени од восок кабелот. Нејзиниот едноставен дизајн претставува моден стил. Можете да натпревар други да string заедно која стане крајниот производ. Повеќе дизајни зависи од вашата идеја.
***********************************************************************************
НАПОМЕНА :
1. Некои камен монистра' боја е обоена , и боја може да исчезнат . Ве молиме потврдете го тоа пред да нарачате ако не предвид обоена боја!
2. Мешана боја производи во нашата продавница може да се разликува со производите што сте го добиле. Ако сакате некои точната бои, ве молиме обратете се на нашата служба за корисници пред да нарачате.
***********************************************************************************
Жешка Тема :

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Ткаенини
Производ Карактеристики:
DIY
Објектот Висина:
0.2inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Накит Наоди Тип:
Кабли
Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
AJEW-JB00013-02
Објектот Тежина:
58g
Објектот Ширина:
0inch
жица големина:
2mm
Материјал:
восок памук кабелот
единица:
50Strands
Употреба:
Хривнија Одлуки
боја:
Црна
Големина:
50~75mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ