.

.

IC нови оригинални TCA0372DW TCA0372 Бесплатен Превозот

IC нови оригинални TCA0372DW TCA0372 Бесплатен Превозот

DEN 2309.00
DEN 2815.68
-18 %
Количина на стоки


мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе се прилагоди на цена да се служат подобро' Добредојдовте во нашата продавница Нашите предности 1 : Нашата компанија по многу години на работење, попис на количини, поважно е дека можете да ги купите високо-квалитетни производи 2 : Ние ќе се продава по најниска цена, puerile е нашата цел 3 : Можете директно да ги купите нашите производи, ние ќе ви испратиме во најкратко можно време 4 : Како стока е многу широк, и ние се обидува да се ослободи некои производи премногу доцна за да испратите, ако ви треба било IC, го поздравуваме вашиот совет, ние ќе се обидеме да ги исполни вашите барања Пратката 1.- Ние можеме да брод на сите производи во светот. 2.- DHL, Fed Ex, ТНТ, UPS-от, EMS, Кина Пост, Хонгконг Пост се сите достапни. 3.- Објектот ќе бидат испратени со 3 дневна по добивањето на плаќање. 4.- Ве молиме бидете сигурни дека вашата испорака, адреса и контакт телефонски број се точни кога ќе понудата на објектот. 5.- Можете да ги пратите на состојбата на вашиот производ на веб-сајт, откако тие се испраќаат надвор. Јас верувам дека Ние ќе биде вашиот најдобар партнер Ние со нетрпение очекуваме да повеќе долгорочна соработка со вас ви посакувам среќни секој ден Искрени честитки

Број На Модел На:
1
Контакт Оптоварување:
Висока Моќност
Заштита На Функција:
Запечатени
Теорија:
Временско Реле
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Напон:
220V
Употреба:
Општа Намена
R

Тие исто така купуваат со овој производ