.

.

двојно гумени банани веслање брод

двојно гумени банани веслање брод

DEN 43200.00
Количина на стоки

ДВОЕН 12 МЕСТА БАНАНА-БРОД Спецификации
1.Гумени игри на вода.
2.Гумени брод.
3.Најдобрите дизајни и сите бои.
4.Конкурентна цена и со најдобар квалитет.
најдобрите дизајни гумени банана-брод за продажба, гумени брод Материјали : Најдобар на 0,9 ММ ПВЦ мушама. Големина на :
510x204cm Боја :
Исто како слика или како по ваше барање. Accesories :
Компресор,поправка комплет, рака, gluewater, предупредувачки знак итн. Компресор :
CE,УЛ др. Сертифицирани Гаранција :
1 година за Испорака метод : од експрес Пакет :
Inflatables спакувани во ПВЦ носи кеса и картонска за компресори Апликација :
seabeach или крајбрежје, меѓународниот туризам островот, отворен за забава, Затворен или отворен базен, посебно за ладење лета Технологија :
Сите шевовите се топол воздух и запечатени, херметички effection најмалку за 5 дена.
Заштита шевовите се додадат на потребните делови
Професионален дизајн тим и искусни производство тим ветување дека можеме да нудиме врвен квалитет на надувување вода паркови
Рок на плаќање
ЗАЧУВАМ

сертификација:
CE
Отворено Активност:
Лебдат
Должина:
6m
Капацитет (Личност):
12
is_customized:
Yes
Трупот Материјал:
ПВЦ
Број На Модел На:
TKw
R

Тие исто така купуваат со овој производ