.

.

Дувачкиот Кристал Монистра, Одделение А, Сребро Метална Боја, Круг, Кристал, 6mm во дијаметар, Дупка: 1mm

Дувачкиот Кристал Монистра, Одделение А, Сребро Метална Боја, Круг, Кристал, 6mm во дијаметар, Дупка: 1mm

DEN 450.00
DEN 642.24
-30 %
Количина на стоки

барел
Дувачкиот Кристал Монистра, Одделение А, Сребро Метална Боја, Круг, Кристално
Големина : за 6mm во дијаметар, дупка : 1mm.
Пенливи rhinestones се повеќето привлечен место на целото зрно од мушка. Карактеристиките на благородни и домот ќе го направат вашиот темперамент добивање на најдобри покажува. Таа е погодна да се носат во различни прилики. Тоа може да биде жичени со куки, jumprings и игли да се направи обетки, нараквици и други парчиња накит.
***********************************************************************************
НАПОМЕНА :
1. Некои камен монистра' боја е обоена , и боја може да исчезнат . Ве молиме потврдете го тоа пред да нарачате ако не предвид обоена боја!
2. Мешана боја производи во нашата продавница може да се разликува со производите што сте го добиле. Ако сакате некои точната бои, ве молиме обратете се на нашата служба за корисници пред да нарачате.
***********************************************************************************
Жешка Тема :

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
RB-A019-6mm-01S
Бренд Име:
pandahall
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Дувачкиот
Објектот Тежина:
33g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
кристал боја:
Кристално
Обликот:
Круг
Метална боја:
Сребро.
одделение:
A
Материјал:
Дувачкиот + Кристал
Мушка големина:
6 ~ 7mm
единица:
100pcs
Дупка со ГОЛЕМИНА:
Под 1mm
Објектот Дијаметар:
6mm in diameter, Hole
R

Тие исто така купуваат со овој производ