.

.

Трговија на големо w295 цвет 3D 25мм кристал метал snap копчето за Нараквица Ѓердан Накит За Жените Модни додатоци

Трговија на големо w295 цвет 3D 25мм кристал метал snap копчето за Нараквица Ѓердан Накит За Жените Модни додатоци

DEN 180.00
DEN 216.00
-17 %
Количина на стоки


25мм метал snap копчето

Бренд Име:
LUWELLEVER
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Ширина:
2inch
Производ Карактеристики:
18mm20mm метал копчето
Објектот Дијаметар:
2inch
Објектот Висина:
2inch
Објектот Должина:
2inch
Објектот Тежина:
6g
Број На Модел На:
18mm 20mm метал копчето
Тип На Објект:
накит наоди
R

Тие исто така купуваат со овој производ