.

.

USB-за ДА AV Видео Излез & 5V DC моќност БЕК влез Кабелски приклучок FPV за Gopro/Gopro 3

USB-за ДА AV Видео Излез & 5V DC моќност БЕК влез Кабелски приклучок FPV за Gopro/Gopro 3

DEN 264.00
DEN 287.52
-8 %
Количина на стоки


Опис
USB-за ДА AV Видео Излез & 5 V DC моќност БЕК влез Кабелски приклучок FPV за Gopro/Gopro 3
Описи :
за Gopro/Gopro 3 USB Видео излез на кабел
едната страна е USB конектор
на другата страна 1 е серво машки конектор за AV видео излез
Црвено : Аудио излез
Бела : видео излез
Црна : GND
на другата страна 2 е серво женски конектор за 5 V DC напојување на текст(можете да ја користите 3А UBEC за тоа)
Црвено : Позитивни
Црна : Негативен пол
Бела : без fuction
За Превозот :
1. Брод од страна на hongkongpost. обично се потребни околу 10-25 работни дена .
2. Ние брод на светот, освен APO/FPO адреси. Сите предмети ќе се организира превозот во рок од еден работен ден по плаќање избришани.
3. Брод од страна на Стандард Рамна Стапка на Превозот Услуга,под нормални околности, .Во повеќето случаи, international shipping зема околу 10-25 работни дена(речиси 1month). Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од локалните обичаи и пост услуга. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби настанати во превозот на процесот.
Посебна Забелешка :
Може да има некои боја разликите помеѓу реалниот објект и слика, се должи на светлина и на екранот. Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере. Ви благодариме!
За Returens :
Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 14 дена по приемот.Купувачот треба да бидат одговорни за превозот на трошоците за вратени предмети.Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција.
Контакт Со Нас На :
1. Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас преку e-mail/Trade Manager. Одговор во рок од 24hours(Работно време од понеделник до недела).
Повратни информации :
Бидејќи вашиот feed врати е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти p o s i tive feed врати за нас доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Јас?ќе ја напушти p o s itive feed врати за вас, премногу. И, ако не се задоволи со објектот кога ќе ја добијат, тогаш pls не?т грижете се, ќе можете pls контакт со мене пред да замине feed врати, и јас?ќе ви даде Задоволителни решенија.
Ви благодариме За гледање!

Должина:
Тип:
Аудио Продолжување Мозок,Коаксијален Кабли
Примена:
Микрофон,Мултимедијални,Камера,Засилувач
Пакување:
Polybag
Конектор A:
USB,HDMI
оклопна:
Не-Заштитени
Пакет:
Yes
Пол:
Женски-Женски
Број На Модел На:
5V DC
Конектор Б:
Speakon,VGA
Бренд Име:
BaiTang
R

Тие исто така купуваат со овој производ