.

.

Бесплатен Превозот Дома Декор Модерна Слика Најголемиот Цвет На Љубовта На Платно Маслото Рачно Изработени Ѕид Уметност Нож Слика

Бесплатен Превозот Дома Декор Модерна Слика Најголемиот Цвет На Љубовта На Платно Маслото Рачно Изработени Ѕид Уметност Нож Слика

DEN 1523.00
DEN 2872.32
-47 %
Количина на стоки


Опис На Производот
МЕШАНИ ЦЕЛ Е ДОСТАПЕН, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС. cn1000828444 86-13728664571
Слика Големина/Цена :
(1inch=2.5 см)
ако сакате anothers големина ,pls контактирајте ме.
Материјали/ Medium :
Дебело Платно, висок квалитет на масло или доградба на Акрилни бои
Маслото на Платно Со Масло, Боја или Акрилна Боја
Не се печати, Не, постер, Hand Paint на Платно
Гаранција :
100% Рака Насликани од страна на Стручен Изведувач
различни сликарски техники
Detail /Рамка
без рамка,само платно
Ако ви треба рамка за бесење,
Ве молиме контактирајте со Нас, Ние Обезбеди Сопствен Сервис
Техника :
100% рака обоен, различни сликарски техники
Answer : ___________________________ Note :
Бидејќи секој сликарство ние продаваме е 100% рака насликани од страна на индивидуални уметници, сликата што сте ја примиле, може да има некои мали варијации од сликата се прикажани на оваа листа, но ќе се поинаку исти.
Увозни давачки, Ние не ја полните вашата никакви дополнителни даноци.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни даноци на трошоците.
Прилагодување
Репродукција/ Трговија На Големо Налози
Ако сакате да се цел на нашите сликарство во други големина/стил;
Ако сакате да се конвертира вашиот омилен слика во висок квалитет на маслото на платно;
Ако сакате да се репродуцира или изберете било слика;
Контактирајте Со Нас Сега!!
Испорака :
1.Предмети се испраќаат само по плаќање е потврдено.
2.Точно & детални превозот адреса треба да се покажа дека кога ќе го поставите цел.
3.Pls контактирате со нас за побрзо ако не сте го примиле пакетот рок од 60 работни дена по
превозот и ни овозможи 3to7 работни дена за да ја проверите undelivered пратката пред да се
прашање наплата и испраќање на замена.
4.Сега ние ви нудиме epack,EMS,DHL,TNT, како и Кина пост воздух mail превозот
методи.
Наплата
1.Сите целосна наплата ќе се издаде ако предмети се враќаат во првобитната состојба.
2.Производи кои се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
3.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветен пакет.
4.По добивањето на пакетот, ние ви вратат imediately.
5.Ако пакетот е оштетен кога ќе ја добијат, ве молиме да одбие да го потпише.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1.Ако не добијат парцели пред цел затворени,контактирајте ме.
Јас ќе се прошири време до можеш парцели
2.Ако примите парцели скршени или не се добри,контактирајте ме.
ние ќе се најде добар начин за да се реши проблемот
Повратни информации
1.Вашето задоволство е наша извршување. Па ве молиме да ни остави позитивни повратни информации и да ни даде 5
ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
2.Ве молиме ни e-mail пред вашите негативни повратни информации или неутрален повратни информации или спор на
сајт, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот побрзо и да се направи сте задоволни со
бизнис.

Големина (Инчен):
20x24, 24x36
Стил:
Модерна
Бренд Име:
Huang Уметност
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Број На Модел На:
OSM731
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Цвет
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Медиум:
Масло
оригиналниот:
Yes
Место на Потекло:
Шенжен Кина (Копно)
Syzygetic:
форма комбинација сет
Стил:
Дома декорација
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вински Бар
Технички:
Paintbrush/Нож рака-насликани Слики Или Фотографија На Сликарството
Бојата И Обликот:
Група Маслото На Платно
Promoiton:
Бесплатен Превозот За Продаваат Евтини, На Големо И Убава Масла
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност Дома Декорација Дома Декор Декоративна Уметност
is_customized:
Yes
Тип:
Handpainted
R

Тие исто така купуваат со овој производ