.

.

Кутија На 50PCS 5RL Стерилни за Еднократна употреба Тетоважа Игли 5 Круг Лагер Стандард Tatoo Игли Понуда За Тетоважа Машина

Кутија На 50PCS 5RL Стерилни за Еднократна употреба Тетоважа Игли 5 Круг Лагер Стандард Tatoo Игли Понуда За Тетоважа Машина

DEN 307.00
DEN 383.52
-20 %
Количина на стоки


Име : Тетоважа Игли
Sharpe : Круг Лагер
Материјал : 316 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Количина : 50 PCS
Големина : 1005 RL
1. Тоа е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик, трајни доволно за вашето секојдневно користење
2. Тоа е задолжително за сегашните или идните игла
3. Секоја игла е индивидуално спакувани во своја фабрика,тие се безопасни за вас здравје
4. Внимателно дизајнирани, одлична за употреба
5. Овие тетоважа игли ќе ви даде задоволни тетоважа
6. За оптимална безбедност и квалитет, може да се потпирај се на овие тетоважа игли кои се sterilized
7. Совршен за сите видови на тетоважа машини
8. Погоден за професионална употреба или домашна употреба
50pcs x 5 RL Круг Лагер Тетоважа Игли
Се надевам дека ќе има добар шопинг искуство во нашата продавница,
*_* ви благодариме

Тип:
Тетоважа Игла
Бренд Име:
ВИСТИНСКА ЅВЕЗДА
Број На Модел На:
1005RL
Објектот:
Количина:
Земја:
жеџијанг во кина
Материјал:
316 од не ' рѓосувачки челик
Тежина:
is_customized:
Yes
Состојба:
100% Сосема Нов
Sharpe:
боја:
sliver
вкупна должина:
R

Тие исто така купуваат со овој производ