.

.

2017 повеќето модни Мини PTC електричен вентилатор грејач 750W/1000W три заштита со гимнастик префрлате

2017 повеќето модни Мини PTC електричен вентилатор грејач 750W/1000W три заштита со гимнастик префрлате

DEN 1919.52
Количина на стоки


2017 повеќето модни Мини PTC електричен вентилатор грејач 750 W/1000 W три заштита со гимнастик префрлате
Безбедност тип : до 1000 W И ТРИ СЛОЈ ЗАШТИТА 500 W/1000 W две смени и три заштита со гимнастик префрлате
ИЛИ КОМПЈУТЕР ТИП,НО РАЗЛИЧНИ ЦЕНА

Инсталација:
Десктоп,Преносни
моќност:
800-849W
Примена:
11-20㎡
Број На Модел На:
CRS-QN005
сертификација:
CE,ГШ
Електричен Грејач Тип:
фан грејач
Употреба:
Дневна Соба,Спална Соба
греење на елемент:
PTC
Област Загрева:
Функција:
Совет-Над Заштита,Заштита Прегреат
R

Тие исто така купуваат со овој производ