.

.

4 pin конектор машки, ПРЕДВОДЕНА RGB конектор, 15см долго, 100pcs/многу, 4 pin(2.54 mm) заглавието конектор машки, Фабрика трговија на Големо

4 pin конектор машки, ПРЕДВОДЕНА RGB конектор, 15см долго, 100pcs/многу, 4 pin(2.54 mm) заглавието конектор машки, Фабрика трговија

DEN 1056.00
Количина на стоки

Враќање : Ако не сте задоволни со производот и одлучи да се врати вашите пари, што треба да контактирате со нас во рок од 15 дена по добивање на производот. Pacakge Вклучуваат : 100 компјутери LED лента конектор. Ние ќе организираме наплата брзо по добивањето и проверка на врати производот. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Пакет Големина : 20cm*15cm*10см
1. Пакет Тежина : за 0,7 кг
4. Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас пред да се даде неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме да ги подобриме нашите servivce, така што ќе може да ги задоволи вашите барања. Ние соработуваме со ЗНАЧИ И компанија од 2010 година, со цел да се развие повеќето напредни напојување и LED технологии заедно, и одлучуваат да ги дистрибуира своите производи во Шенжен област. Пакет Количина : 1 картон. Вашата цел ќе биде предаден во рок од 4 дена по уплатата верификација. Вашата цел адреса треба да одговара на вашиот Превозот адреса.54 mm) заглавието конектор машки, Фабрика трговија на Големо
Многу корисна за поврзување RGB LED лента на светлина. Ние ќе ги пратите пратката и да ви одговори што е можно поскоро., Ltd (MTL) е high-tech компанијата се фокусира на развој и производство на видео надзор додатоци и LED осветлување додатоци како што се џек приклучок конектор, splitter кабел, моќ џек конектор, DC кабел, LED лента конектор, BNC конектори, итн.
Answer : ___________________________ Note : купувачот е потребно да се носат половина на превозот цена. Ние го цениме многу за вашето разбирање. Лесен и сигурен поврзување. Во меѓувреме, имаме многу чест сертификати од Кина органи, вклучувајќи ги и Потврда на ААА Кредитен Одделение, Висок и Нов Технолошки Претпријатија и ISO9001 : 2008, итн. Времето за испорака е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ако не сте добиле вашата пратка по 40 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Боја : Црна конектор, RGB жица. Враќање : во Рамките на гаранцијата пат, доколку постои било каков квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас за замена. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, Т/Т. Ако го имаме производ во парк, ќе се испраќаат брзо. Нашата компанија се наоѓа во град Шенжен, Кина, со околу 100 вработени и 2000 метри производство област.
4 pin конектор машки, ПРЕДВОДЕНА RGB конектор, 15см долго, 100pcs/многу, 4 pin(2. Жица должина : 15cm.
2) Што не ќе им обезбеди замена, ако проблемот е предизвикана од неправилно работење или на друг човек-направени штети. на превозот, и вашиот po#. Ние секогаш се обидат најдобро да се обезбеди висок стандард на квалитет на производи и услуги, и да продолжат со 100% задоволството на клиентите. Повратни информации е многу важно за нас. Уплатата треба да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Карактеристики :
1.
Шенжен Masterlite Co. Конектор тип : Машки 4 pin насловот 2.
Answer : ___________________________ Note :
1) купувачот е потребно да се носат половина на превозот на трошоците за замена. Благодарение на нашите pesistent напори, ние имаат освоено широко доверба од нашите клиенти од целата Кина и во целиот свет.

Број На Модел На:
MTL-PH-4P-M
Бренд Име:
SZMTLITE
Употреба:
Поврзете RGB LED лента со 4 pin насловот конектор
Жица Тип:
22 жица
боја:
Црна конектор, RGB жица
сопствени направени:
на располагање
Место на Потекло:
Шенжен, Кина
Примена:
Осветлување
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ