.

.

вулканизирана влакна хартија DIY нож се Справи со заптивка armfuls septate хартија изолација хартија црвено црн 100*100mm

вулканизирана влакна хартија DIY нож се Справи со заптивка armfuls septate хартија изолација хартија црвено црн 100*100mm

DEN 404.00
DEN 449.28
-10 %
Количина на стоки


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2 Боја : црвена / црна /бела Големина : 10*10cm Дебелина : 1mm
Пакет вклучувајќи : 10 парче хартија
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

боја:
Бела, Црвена, Црна, мешавина боја
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
Sy алатки
Бренд Име:
Sy алатки
Тип:
Мулти Нож
Рачка Материјал:
нож DIY
Сечилото Материјал:
KnifeDIY
Примена:
нож DIY
R

Тие исто така купуваат со овој производ