.

.

2 парчиња производство на Електрична Коса Термички Третман за Убавина Steamer СПА Хранлива Нега на Коса Капа Бесплатен Превозот

2 парчиња производство на Електрична Коса Термички Третман за Убавина Steamer СПА Хранлива Нега на Коса Капа Бесплатен Превозот

DEN 521.00
DEN 704.64
-26 %
Количина на стоки


7773 Најде убавина и здравје
Карактеристики :
Оваа нега на коса спа капа е безбеден и лесен за употреба. Тоа е незаменлива алатка за нега на вашата коса дома. Тоа е пламен-retardant електронска контрола на температурата греење капа. Внатрешно вградени пластична фолија е водоотпорен и анти-снабдување со електрична енергија, и тоа е монтажни и практично да се мијат. Две ниво на температура контрола, можете да ја прилагодите се префрлите на вашиот омилен температура. Пламен-retardant производи е повеќе безбеден. Тоа е незаменлива алатка за нега на вашата коса дома
Спецификации :
Внатрешниот филмски материјал : високи-температура на кожата платно
Напон : 220 V 50 hz
Моќност : 65 W
Кабел должина : Околу 113cm
Големина : Приближно 24 x 17cm
Нето тежина : 219 g
Боја : Розева
Пакет Содржина :
2 x Коса Steamer Капа(НИ Приклучок)
Answer : ___________________________ Note :
A. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Б. ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
В. Ние само брод да се потврди цел адреса,вашата цел адресата Мора да Одговараат на вашите примачот адреса.
1pcs Нова Коса Шампон Скалпот Масажа на Телото Massager Четка Чешел Бесплатен Превозот САД$ 0.99 /парче
1 Pcs Чешел Косата Четка за Чистење Чистење Отстранете Вградени Пластична Рачка Алатка Бесплатен Превозот САД$ 0.79 /парче
1pcs Мини Патување Керамички Влакна Навивам Straightener Рамен Железо Перм Треска Перм Треска Бесплатен Превозот САД$ 7.98 /парче
12pcs/set Јагода Топки за Нега на Коса Мек Сунѓер коса со ролери curler Прекрасна DIY косата алатки коса curler бранови US$ 2.25 /set
1pcs Жените Мода Косата Клип Коса Braider Пресврт Стил Плетенка Алатка Магија Прашувам Носителот Клип DIY француски US$ 1.24 /парче
Косата се Намали Сечење Берберот Салон Ножици Shears Clipper Фризерски Редовни Бесплатен Превозот САД$ 2.03 /парче
1pcs Спа Масажа Чешел Четка Топла Продажба Салон Црна Гребло во Перница за Нега на Коса Бренд трговија на Големо US$ 5.38 /парче
жените 4 боја/ set Привремена боја на Косата Креда во Прав коса Боја Салон Партија DIY Притисне Прав боја За Коса Боја US$ 3.99 /set

Тип На Објект:
Капа
Големина:
US
Број На Модел На:
BPB011500
Бренд Име:
Kemei
R

Тие исто така купуваат со овој производ