.

.

10pcs 25мм бела Боја Бакар шупливи виткање Фото Кутија срцето pendant ѓердан со синџир гроздобер накит наоди Бесплатен превозот

10pcs 25мм бела Боја Бакар шупливи виткање Фото Кутија срцето pendant ѓердан со синџир гроздобер накит наоди Бесплатен превозот

DEN 725.00
DEN 762.72
-5 %
Количина на стоки

ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично
нудиме стандардни меѓународни воздухопловната. Ние се обезбеди сите видови на Природата Накит .
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ве молиме додадете ме на
на вашата листа на омилени продавачи.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот !
Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит,
кога го достигне секој на вашиот' рака. Имаме доволно снабдување.
10pcs 25мм бела Боја Бакар шупливи виткање Фото Кутија срцето pendant ѓердан со синџир гроздобер накит наоди Бесплатен превозот
Листата На Специјално
S / N
DSC00180
Бисер Големина
25x25 mm ( 1 инч = 25.com
EMS
За 5-10 дена
www.com
DHL
За 5-10 дена
www. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разлика
меѓу нас .
Количина
10 КОМПЈУТЕРИподарок : Кожа ѓердан
Забелешка
Добар Квалитет!
Ако сакате трговија на големо, ве молиме да договор со нас.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
Кина Пост Воздух
(Бесплатен Превозот )
Околу 15-45 дена
www.
* Тегови Големини единица во просек и Може да се разликуваат incrementally. Ние богатство секоја цел, се надевам за долгорочна соработка со вас. Ние сакаме нашите клиенти навистина задоволни што за возврат
нè прави среќни.
* Фотографиите се преземени според вештачка светлина со дигитална камера за да ги открие сите потенцијални на камен. Можете да ги купите тука сите видови на
монистра, привезоци, полу-готови производи, исклучителна накит гем, како и Етничките, Регионални и Племенски накит,
Обетки, Ѓердани, Нараквици. Ако имате било какви
прашање или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас.4 mm )
Тежина
xx g ( 1g = 5 Карат)
Материјал
шупливи виткање Фото Кутија срцето pendant ѓердан
Дупчење
Целата Дупчење
Боја
Видете на сликата. Овие накит, повеќето од нив се направени од 100% природни Yak на Коските, забите, школка и
камен .
* Повеќето од нашите предмети се единствени и ние може да не се носат иста парче повторно!
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или картон. Тоа ќе биде многу ценет.
Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени . Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор.com
UPS-от
За 5-10 дена
www. Ви благодариме за вашиот бизнис.
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. ние може да го реши секој проблем за вас.
Добредојдовте на мојот Alibaba Продавница.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате. Повеќето од производите, директно од фабриката , за да се обезбеди ниска цена и
висок квалитет на производите.com
e Packet
(Бесплатен Превозот )
За 7-25 дена
www.
Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, Ние ќе одговориме на вашите e-mail во рок од 24 часа
од моментот кога ќе ја прими поради различни временски зони.

Метална боја:
Platinum Позлатен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SorcerKeeper
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Број На Модел На:
DSC00180
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Лизгајте
R

Тие исто така купуваат со овој производ