.

.

YACKALASI 20 Парчиња/Многу Злато Извезени Ткаенина Appliqued Железо на злато и сребро цвет закрпи 17.5*7cm

YACKALASI 20 Парчиња/Многу Злато Извезени Ткаенина Appliqued Железо на злато и сребро цвет закрпи 17.5*7cm

DEN 904.00
DEN 1063.20
-15 %
Количина на стоки

детали за производот
Големината и 17,5 см* 7cm
боја : сребро , злато
шие или директно пеглање

боја:
Злато, Сребро, Микс Боја Со Порака
Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
is_customized:
Yes
Техника:
Извезена
Функција:
Еко-Пријателски
Ширина:
17.5cm*7cm
Број На Модел На:
Златен Вез Ткаенина Appliqued Железо на злато и сребро цвет patche
Бренд Име:
Yackalasi
Ткаенина Тип:
Voile
Материјал:
100% Полиестер
Златен Вез Ткаенина Appliqued на Железо:
Златен Вез Ткаенина Appliqued Железо на злато и сребро цвет patche
R

Тие исто така купуваат со овој производ