.

.

Висока Моќност LED Чип 3W Сина 460-465nm КОЧАН Диоди SMD DIY центарот на Вниманието Фаза Светлина Floodlight За 1 3 5 10 20 30 50 Вати Монистра Светлина

Висока Моќност LED Чип 3W Сина 460-465nm КОЧАН Диоди SMD DIY центарот на Вниманието Фаза Светлина Floodlight За 1 3 5 10 20 30

DEN 182.00
DEN 182.40
-0 %
Количина на стоки


Висока Моќност LED Чип 3 W Сина 460-465nm КОЧАН Диоди SMD DIY центарот на Вниманието Фаза Светлина Floodlight За 1 3 5 10 20 30 50 Вати Монистра Светлина
Ние Сме Професионални ПРЕДВОДЕНА од Производителот
Забелешки :
1. Ве молиме контактирајте со нас ако ви требаат повеќе детали за производи.
2. Ние можеме да ви понудиме цитат за сите производи.Ние ви обезбеди со воведување на компанијата.
3. Ние сме во потрага напред за да соработува со LED глобалните трговците.
Производ :
- Параметар на Сино 460-465nm LED -
Моќ Боја бранова Должина LED Чип Напон Тековната Лумен 3 W Сина 460-465nm 45x45mil 3.0-3.4 V 600-700m A 40-60 LM
Информациите На Компанијата :
Нашите Услуги : 1.Вашето барање ќе биде repiled во 24hrs. 2.Ние сме спремни да понудат ODM услуги. 3.Нудат на клиентите најниска цена и со висок квалитет на LED Чип. 4.Испорака на стоки за нашите клиенти од целиот свет со брзина и прецизност. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1. Каков вид на чипови е вашата компанија користење? (1) : Ние сме користење на Bridgelux, познат бренд од Обедини држави. (2) : Ние сме користење на Epistar, познат бренд од Тајван. (3) за тоа : Ние сме со користење Битие Photonics, познат бренд од Тајван. 2. Колку дена ќе почне на испорака? A : За производи, ние ќе ги организираме на пратката во рок од 3 дена. Инаку, ве молиме контактирајте со нашите продажни. 3. Како можете да се осигурите дека вашиот производ е квалитет? A : јас може да ви обезбеди со сите материјали кои ние се користи, а исто така тест извештај за вас. Исто така CE & Rhos тврдења се на располагање. Совети За Контакт :
Ви Благодариме

Емитуваат Боја:
СИНА 460-465nm
Wattage:
3 Watt x 10 Pieces, 3 Watt x 100 Pieces
Тип На Објект:
Топката
тековната:
600-700mA
Напон:
3.0-3.4V
Број На Модел На:
LCFOCUS-HP LED-СИНА 3W
Бренд Име:
LCFOCUS
сертификација:
CE
моќност:
3 Вати
Емитуваат Боја:
Сина
Бранова должина:
460-465nm
Чип големина:
45x45mil (Epistar Epileds BridgeLux и др.)
Лумен:
40-60LM
Материјал:
Два Златни Жици, Бакар Загради
агол на гледање:
120 степени
R

Тие исто така купуваат со овој производ