.

.

10Sets Headband Безжична Bluetooth Слушалка Слушалки со Микрофон за мобилен телефон музика слушалка ТФ-картичка поддршка

10Sets Headband Безжична Bluetooth Слушалка Слушалки со Микрофон за мобилен телефон музика слушалка ТФ-картичка поддршка

DEN 9504.00
DEN 13386.72
-29 %
Количина на стоки

Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Ние продаваме нови објекти директно од фабриката.
100% Сосема нов Висок квалитет на Моќ/исклучување на уредот притиснете го копчето "om/off" долго време за да се отвори или исклучување на производот Музика игра форма картичка : притиснете го копчето "+-"долго време за да ја прилагодите јачината за звукот,притиснете го кратко време да се избере песни (претходна или следна песна ). Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние не бродот на викенд или државни празници. Ние брод на цел превозот адреса САМО. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.2 Оперативни далечина : За 10-20 МИЛИОНИ Фреквентен опсег : 2. За да дознаете повеќе за плаќање на Ali Express, ве молиме погледнете го "Help Center"
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да плаќаат. Bluetooth specification : Bluetooth V3.
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ние исто така, обезбеди 12 месец бесплатно одржување. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.480 GHZ АУДИО ФОРМАТИ : mp3 Капацитет ТФ-картичка (или 1 GB-16 GB) БАТЕРИЈА : LI-PO БАТЕРИЈА 3. Ве молиме наведете вашата цел број во сите комуникации. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Бренд Име:
qijiagu
Функција:
Спорт,за Видео Игра,Заеднички приклучок за Слушалки
Линија Должина:
Никој
Безжичен:
Yes
Водоотпорен:
No
Стил:
Headband
Поддршка Apt-x:
Yes
Отпорот:
32Ω
Контрола На Јачина На Звук:
Yes
Приклучок Тип:
Безжичната
Со Микрофон:
Yes
Чувствителност:
112dB
Активен Бучава Отказ:
Yes
Зачестеност Одговор Опсег:
20-20000Hz
Конектори:
3.5 mm
Контрола На Копчето:
Yes
Vocalism Принцип:
Динамичен
комуникација:
Безжичната
Поддршка СТАН:
No
Број На Модел На:
HEA05101
Безжична Тип:
Bluetooth
Поддршка За Мемориска Картичка:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ