.

.

IC нови оригинални L6388ED

IC нови оригинални L6388ED

DEN 817.00
DEN 996.48
-18 %
Количина на стоки


Добредојдовте на нашата продавница Нашите предности 1 : Нашата компанија по многу години на работење, попис на количини, поважно е дека можете да ги купите високо-квалитетни производи 2 : Ние ќе се продава по најниска цена, puerile е нашата цел 3 : Можете директно да ги купите нашите производи, ние ќе ви испратиме во најкратко можно време 4 : Како стока е многу широк, и ние се обидува да се ослободи некои производи премногу доцна за да испратите, ако ви треба било IC, го поздравуваме вашиот совет, ние ќе се обидеме да ги исполни вашите барања Shipment1.- Ние можеме да брод на сите производи во светот.2.- DHL, Fed Ex, ТНТ, UPS-от, EMS, Кина Пост, Хонгконг Пост се сите достапни.3.- Објектот ќе бидат испратени со 3 дневна по добивањето на плаќање.4.- Ве молиме бидете сигурни дека вашата испорака, адреса и контакт телефонски број се точни кога ќе понудата на објектот.5.- Можете да ги пратите на состојбата на вашиот производ на веб-сајт, откако тие се испраќаат надвор. Јас believe We ќе биде вашиот најдобар партнер Ние со нетрпение очекуваме да повеќе долгорочна соработка со вас ви посакувам среќни секој ден Искрени честитки

Број На Модел На:
1
Контакт Оптоварување:
Висока Моќност
Заштита На Функција:
Запечатени
Теорија:
Временско Реле
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Напон:
220V
Употреба:
Општа Намена
R

Тие исто така купуваат со овој производ