.

.

(4 парчиња)YINGRAY Замена за CHIGO Сплит И Преносни клима уред Далечински Управувач Број на Модел на TT-01 ZH/FZ-01

(4 парчиња)YINGRAY Замена за CHIGO Сплит И Преносни клима уред Далечински Управувач Број на Модел на TT-01 ZH/FZ-01

DEN 840.00
DEN 1679.04
-50 %
Количина на стоки


-(4pieces/Многу)
1.YINGRAY Замена Далечински управувач за KOMECO RAC / Chigo / Dantex Tachiair клима уред Далечински Управувач Број на Модел :
TT-01 ZH/FZ-01
2. Не вклучувајќи ја и батеријата.
3. Греење и ладење Функција.
4. Ова не е универзални AC далечински управувач, ве молиме проверете со вашиот број на моделот пред цел.
5. Ако сакате трговија на големо цена, ве молиме контактирајте со нас.

боја:
Други
Пакет:
Yes
Употреба:
клима уред
Фреквенција:
433 MHz
Број На Модел На:
Клима Уред Далечински Управувач
Безжична Комуникација:
IR
Канал:
1
Бренд Име:
YINGRAY
R

Тие исто така купуваат со овој производ