.

.

Железо Пресврт Синџири, Сребрена Боја, Дојде На Ролна, Линк:3x5mm, 0.8 mm дебел, 100/ролна

Железо Пресврт Синџири, Сребрена Боја, Дојде На Ролна, Линк:3x5mm, 0.8 mm дебел, 100/ролна

DEN 416.00
DEN 593.76
-30 %
Количина на стоки


метар
Железо Извртени Синџири Тротоарот Синџири, Сребрена Боја, Дојде На Ролна
Секоја врска е 3мм широк, 5mm долго, 0.8 mm дебел, 100/ролна
Синџирите се дојде на ролна, а сликата во тек е за повикување само, вистинската големина на ролна варира од различен синџири.
***********************************************************************************
НАПОМЕНА :
1. Некои камен монистра' боја е обоена , и боја може да исчезнат . Ве молиме потврдете го тоа пред да нарачате ако не предвид обоена боја!
2. Мешана боја производи во нашата продавница може да се разликува со производите што сте го добиле. Ако сакате некои точната бои, ве молиме обратете се на нашата служба за корисници пред да нарачате.
***********************************************************************************
Жешка Тема :

Тип На Објект:
накит наоди
Производ Карактеристики:
DIY
Број На Модел На:
CHS003Y-S
Објектот Тежина:
1466g
Големина:
3x5x0.8mm
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Синџири
Метална боја:
Сребро.
Стил:
Unwelded
Материјал:
Железо
единица:
100
Употреба:
синџир
R

Тие исто така купуваат со овој производ