.

.

ibay-412H,HDMI матрица прекинувач,Бесплатен превозот,Фабрика обезбеди,HDMI матрица вклучите! 4*2port,4 пристаништа за влез 2 порти излез,ЕУ приклучок

ibay-412H,HDMI матрица прекинувач,Бесплатен превозот,Фабрика обезбеди,HDMI матрица вклучите! 4*2port,4 пристаништа за влез 2

DEN 5078.00
DEN 7152.00
-29 %
Количина на стоки

3 текст сигнали вклучува два HDMI 1.
Не уништување на опремата со себе ; тој треба да се одржува од страна на професионални одржување на персоналот. Инсталира во минути
13.Производ големина 180*65*25 Единица тежина 1.
Течни предмети не треба да биде ставен на опрема. Тоа може да умно скокаат над оние текст извори кои не се поврзани.
Предупредување! Електронски производи не може да бидат отфрлени по волја, тоа мора да се рециклираат преку посебни начини.3 стандардот кабел должина, капацитет до 25metres AWG26 должина на кабел
8.1/DTS/Dolby-AC3/DSD
6. Со smart функција на меморија, тоа може да се врати на најновите статусот кога рестартира или reconnected.
Опремата не треба да бидат ставени под сонце, дожд и влага или unventilated средина.
Не уништување на опремата со себе ; тој треба да се одржува од страна на професионални одржување на персоналот. За да се осигура безбедноста и многу години' непроблематична работата на производ, ве молиме прочитајте го упатството внимателно пред користење на овој производ. Дигитален аудио формат, како и DTS-HD/Dolby-вистински HD/LPCM7.
Слики и технички параметар вклучени се само за ваша референца, Како и за специфични околности, ве молиме да бидат предмет на вистински производ
HDMI преклопник Упатство
Ви благодариме за купување на нашите производи. 4 пристаништа за влез 2 порти излез
HDMI Swicth Упатство
Ви благодариме за купување на нашите производи. Без загуба на квалитет
12.
Не инсталирање на опрема во близина на извори на топлина, како што се пожар, енергија или други засилувачи кои произведуваат топлина.
Сите бесплатен превозот на производот, Ако нема посебно се потсетат на купувачот, тоа е до продавачот да го изберат транспортни компании, ако купувачот имаат посебни потреби, ве молиме контактирајте со shopkeeper! Ви благодариме
. За да се осигура безбедноста и многу години' непроблематична работата на производ, ве молиме прочитајте го упатството внимателно пред користење на овој производ.По сите конекции имаат успешно се направи, можете да изберете информации сакате да ги видите или слушнете.
Не инсталирање на опрема во близина на извори на топлина, како што се пожар, енергија или други засилувачи кои произведуваат топлина.
Слики и технички параметар вклучени се само за ваша референца, Како и за специфични околности, ве молиме да бидат предмет на вистински производ
Како Работи :
1.
Течни предмети не треба да биде ставен на опрема.
Технички Параметар во Детали :
Со различни видови на влезни или излезни уреди, должината на поврзување кабли ќе се разликуваат премногу.
Инсталација и Мерки на претпазливост
За да избегнете електричен шок, производот штета и да се заштити вашата безбедност, ве молиме забележете го следново :
Ве молиме полека приклучок или исклучете сигнал кабли и не често приклучокот, отстранувате, или тресете нив.Поврзете извор уред, како што се DVD да HDMI преклопник е влез порта.
Опремата не треба да бидат ставени под сонце, дожд и влага или unventilated средина.
Не ја вметнувајте метал или други објекти на опрема во прилог на поврзување кабли до пристаништата.

Тип:
Електричен Бојлер Делови
Број На Модел На:
4*2ports HDMI матрица прекинувач(ibay-412H)
Бренд Име:
PBIBAY
R

Тие исто така купуваат со овој производ