.

.

10pcs Бесплатен превозот CC2591RGVR CC2591

10pcs Бесплатен превозот CC2591RGVR CC2591

DEN 534.00
DEN 650.88
-18 %
Количина на стоки


Добредојдовте на нашата Продавница 1 : Сите налози обично се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена за плаќање добиете прочистени 2 : . Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија Овие трошоци се купувачот 's одговорност 3 : . ве Молиме проверете со вашиот земјата 's царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување 4 : . Ние само брод потврдените адреса предвидено од страна aliexpress Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во aliexpress се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод на 5 : Предмети се испраќаат од кина, Ние ќе ја испрати на парцела од Кина Пост Воздух Mail или Хонгконг Пост Воздух Mail, повеќето counry ќе пристигнале парцела во 10-25 работни дена, исто Така, можете да го испратите стока од Кина. истите да се изречни или Кина EMS, повеќето counry ќе пристигнале парцела во 7-15 дена.превозот цена, ве молиме контактирајте со нас. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. Ве молиме контактирајте со нас во рок од еден месец, ако . објектот не е пристигна 6 : Ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници добредојде на е-пошта Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас пред наддавање ви Благодариме.!. Гаранција 1.- Ако објектот е неисправен по приемот, тој треба да биде во рамките на 7days од денот на приемот за размена на нова (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под ре-saleable состојба). 2.- Ние ги доставуваме бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето За прв 1 месец, ние ќе плати еден начин превозот цена (од нас до вашата локација);. По 1 месец на купување, купувачот треба да плати два начини на превозот цена 3.- Нашата гаранција. не се проширува во сите производи, кои се физички оштетени или под он-нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на делови

Број На Модел На:
1
Контакт Оптоварување:
Висока Моќност
Заштита На Функција:
Запечатени
Теорија:
Временско Реле
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Напон:
220V
Употреба:
Општа Намена
R

Тие исто така купуваат со овој производ