.

.

Поголема ѕвезда ABS хром 2 парчиња автомобил страна на вратата огледало декорација покритие За Хонда JADE 2013

Поголема ѕвезда ABS хром 2 парчиња автомобил страна на вратата огледало декорација покритие За Хонда JADE 2013

DEN 2111.04
Количина на стоки

Се користи За JADE 2013 Материјал : Направени Од Високо Квалитетна ABS хром Боја : Сребро Вклучуваат : 2 парчиња. ISO9001 : 2000 меѓународни квалитет, сертификација и еден години гаранција.
Пакување
1,Пакување со извоз стандард картон.
2,1 Set/1 Package.
Плаќање
Ве молиме,Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Испорака
1,ве молиме дај ни вашиот јасно адреса и тел.Тоа е многу важно за пост.
2,Обично Кина, воздухот парцела пошта е 10-15days пристигне до дестинацијата.
EMS изразат испорака трае 5-10 работни дена accroding на нето-ЕМС услуга на земјата.
DHL express превозот трае околу 3 - 5 работни дена.
3,Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања кои се во надлежност на превозот услуга.
4,Со цел да се обезбеди можете да ја примите вашата стока колку што е можно побрзо и да се намали тарифа на увозот, ние ќе го пријават како "бизнис примерок" со помала вредност. Ова пониска цена не се одразуваат на вкупната цена на вашата платена или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Гаранција
1,ги обезбедуваат 1 година гаранција. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 работни дена од денот на испорака.
2, Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.
Предмети вратени по 7 работни дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка.
Купувачот е одговорен за сите трошоците за превозот.
Повратни информации
1,ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Многу ви благодариме за поддршката!!! Се надевам дека сте задоволни за нашите услуги! Се надеваме дека имаат долгорочен и пријателски бизнис соработка.
Бесплатен превозот! Висок квалитет 304# нерѓосувачки челик За Хонда JADE 2013 1pcs резервоарот за гас маска/резервоар за гориво покрие/резервоар за нафта покрие US$ 19.84 /парче
Бесплатен превозот! Високо квалитетна ABS chrome За Хонда JADE 2013 1pcs предната решетка трим US$ 64.84 /парче
Бесплатен превозот! Високо квалитетна ABS chrome За Хонда JADE 2013 2 задните магла светлина покрие/назад магла светилка покрие US$ 39.84 /парче
Бесплатен превозот! Високо квалитетна ABS chrome За Хонда JADE 2013 8pcs врата се справи со маска+4pcs врата се справи со сад US$ 39.84 /парче
Бесплатен превозот! Високо квалитетна ABS chrome За Хонда JADE 2013 2 пред магла светлина покрие/магла светилка покрие US$ 39.84 /парче
Бесплатен превозот! Високо квалитетна ABS chrome За Хонда JADE 2013 2 пред светлина покрие/пред светилка покрие/светлина трим US$ 44.84 /парче
Висок квалитет 304# нерѓосувачки челик За Хонда JADE 2013 8pcs страна на вратата бар/страна на вратата плоча(4pcs внатре+4pcs надвор) САД$ 79.84 /парче

Тип На Објект:
Хром Стил
Автомобил модел:
Jade
Материјал:
ABS
Модел Година:
2013-2017
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
Поголема ѕвезда
Специјални Функции:
декорација маска
Објектот Тежина:
0.2kg
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Материјал Тип:
ABS
R

Тие исто така купуваат со овој производ