.

.

IC нови оригинални ADM2486BRWZ ADM2486BRW

IC нови оригинални ADM2486BRWZ ADM2486BRW

DEN 1549.00
DEN 1889.28
-18 %
Количина на стоки


мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе се прилагоди на цена да се служат подобро
Datasheets ADM2486 BRWZ Производ Фотографии 16-SOIC Видео Датотека i Coupler Дигитални Isolators Исполнат Строги HEV/EV Барања
ez LINX™ i Coupler® Изолирани Интерфејс Развојот на животната Средина,
i Coupler® Digital Isolators во Моторните Контрола Дизајни Стандарден Пакет 1,000 Категорија Интегрирани Кола (Идентичен) Семејството Интерфејс - Возачи, Примачи, Трансиверите Серија i Coupler® Пакувањето Лента & Ролна (TR) Тип Transceiver, Изолирани Протокол RS422, RS485 Број на Возачи/Примачи 1/1 Дуплекс Половина Приемник Hysteresis 70m V Податоци го Оценувате 20 Mbps Напон - Снабдување 3 V, 5 V Температурата на работа -40°C ~ 85°C Монтажа Тип на Површината Планината Пакет / Случај 16-SOIC (0.295", 7.50 mm Ширина) Снабдувач Уред Пакет 16-SOIC Динамичен Каталог RS-422, RS-485 Изолирани Трансиверите Други Имиња ADM2486 BRWZ-РОЛНА-ND
ADM2486 BRWZ-REELTR

Број На Модел На:
1
Контакт Оптоварување:
Висока Моќност
Заштита На Функција:
Запечатени
Теорија:
Временско Реле
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Напон:
220V
Употреба:
Општа Намена
R

Тие исто така купуваат со овој производ