.

.

Гроздобер Сребро Hummer Затворач Мушка Синџири Шарм Ѓердан Colla Ѓердани Приврзоци За Жените DIY Накит 10 стрингови 420*2mm Z2819

Гроздобер Сребро Hummer Затворач Мушка Синџири Шарм Ѓердан Colla Ѓердани Приврзоци За Жените DIY Накит 10 стрингови 420*2mm Z2819

DEN 213.00
DEN 253.92
-16 %
Количина на стоки


Опишете
Материјал : Бакар
Боја : како на сликата прикажани
Количина : 10pcs
Страна : 60 CM *2 MM
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Коска
Бренд Име:
ZHAOTANGHESILVERJEWELTY
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
60см
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Андроид
Метали Тип:
Бакар
Pendant Големина:
MM
Функција:
Порака Потсетник
Пол:
Унисекс
R

Тие исто така купуваат со овој производ