.

.

Боја Опција: RB1037 #1~#19 / Бесплатен Превозот Цвет Кристал Копчето во Сребрена Основа За Бебе Додатоци,Headband и Лакови

Боја Опција: RB1037 1~19 / Бесплатен Превозот Цвет Кристал Копчето во Сребрена Основа За Бебе Додатоци,Headband и Лакови

DEN 1316.00
DEN 1316.16
-0 %
Количина на стоки

Ве молиме имајте предвид, поради разликите во производство на време, не може да биде малку варијации на бои и малку различни шиење или рачно производство на производи од производителот,тоа е надвор од нашата контрола и ќе се обиде да го направи можно најдобро.Генерално, тоа ќе потрае околу 3-10 работни дена да бидат прикажани.
4 Купувачот е одговорен за враќање превозот цена, во секоја ситуација .Големини или мерки за сите предмети се околу мерка од страна на човекот.
Гаранција & Return
1 Неисправни стоката мора да се врати во рок од 14 дена од датум на испорака.
Имаат многу време во нашата продавница.
Повратни Информации & Контакт
1 ве Молиме НЕ ГО остави негативен или неутрален повратни информации ако се чувствувате непријатно за нашиот serivce и производи,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да се реши проблемот веднаш се за вас.Генерално, тоа ќе потрае 15-45 дена за превозот во развиените земји од Хонгконг Воздух Mail,Кина, Воздухот Mail Пост или epacket. 18 и Број 55;
Копчиња во различна форма и бои
Топла Продажба Копчиња
(Ве молиме кликнете на сликите подолу за да ги видите цената)
.Тоа ќе потрае уште 60 дена за превозот во некои земји некаде.
Ако место на нарачки,што значи дека ќе имаат acquiescently се согласи со нашите редови известување подолу,ви благодарам за вашата соработка.
Нарачка Информации :
1.
Превозот Notic e :
1 За Време На Испорака :
Ве молиме не осудувајте време на испорака како Aliexpress прикажано,тоа не е точно.
Каталог на Акрилик Кристал Копчиња
Боја Шема на Копчето База
Само да се избере бои од боја шема како што е подолу,тогаш ние ќе ги направиме сопствен цел за вас!
Боја Шема на Акрилик Rhinestones
Специјални Бои : Број 13,Број 14,No.
2 Експрес :
Општо земено, ние брод од страна на курирската служба DHL.Ве молиме да биде повеќе трпеливо да чекаат за тоа,ви благодариме за вашата соработка.
3 Ние го задржуваме правото да одбие било враќа за нашите причини.Тоа е еден универзален феномен,ако не може да сноси ова,ве молиме, изберете DHL за превозот,тоа е повеќе и побрзо.Секое испитување ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт,а потоа ние ќе ви испратиме детали котација во рок од 24 часа.
3 Incompleted Следење На Информации :
Кога ќе видите дека нема следење на информации на aliexpress откако ќе брод надвор вашата нарачка,ве молиме да не грижете се.Но, ако вашата адреса е далечински управувач за DHL и сте го одбрале на DHL за превозот,ние може да брод од страна на други изразат компанија,како што се EMS,Fedex,ТНТ,Aramex или UPS-от,ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум.Тоа е надвор од контрола за да се направи иста содржина во секоја нарачка,но ние ќе се обидеме да се направи НАЈДОБРО за вас.
5 Ние нема да бидат одговорни за клиент за каква било штета над износот на пари кои клиентот има вистински платената нас.Ве Молиме Изберете Бои Од Подолу Боја Шема
Ве молиме љубезно ве молиме да го прочитате детални информации како следново пред да го поставите цел.Ние ја прифати најголемиот дел наредби и нарачана наредби.
2 100% Задоволство Загарантирана,ние секогаш се обидуваме се потрудиме да обезбеди најдобра услуга и производи до нашите клиенти.

боја:
1 Црно, 3 Црвени, 4 Кралска Сина, 5 Аметист, 6 Смарагд, 7 Топаз, 8 Lt Роуз, 9 Lt Amethsyt, 10 Зелена, 11 Бебе Сина, 12 Чад Топаз, 13 Vitrail Виножито, 14 Кристал AB, 16 Жолта, 17 Монтана, 18 Црна Bluestone, 19 Lt Црн Дијамант
Големина:
15mm, 18mm, 21mm, 25mm
Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
позлата
Декорација:
Rhinestones
Бренд Име:
YLPPUS-X
Функција:
Перат
Обликот:
Круг
Материјал:
acryl
Стил:
Месо тело
Број На Модел На:
RB1037
Копчето Тип:
Во Комбинација Копчето
Употреба:
Облека,Цвеќе Клип,Боби Pin,Цвет Центар За Коса,Лак,Пердув
Количина:
144pcs/многу
Големина Опција:
15mm,18mm,21mm и 25мм
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ