.

.

Брод Од ДЕ! 4 Оска Nema34 Stepper Моторни Двојна Вратило 1600oz-во+Возачот 7.8 НА 80V 256Micro+ Моќ CNC Голем Попуст

Брод Од ДЕ! 4 Оска Nema34 Stepper Моторни Двојна Вратило 1600oz-во+Возачот 7.8 НА 80V 256Micro+ Моќ CNC Голем Попуст

DEN 21168.00
DEN 23520.00
-10 %
Количина на стоки


Одлична Вест од Wantaimotor!
Брод од нашите Германија магацин, во рок од 7 дена за добивање производи! само за 10 сетови, ве молиме не двоумете се!
Исто така, на Клиенти Од Сите Земји на Еу може да се испраќаат како и, без даноци, нема штета, многу брзо, ве молиме не двоумете
Добредојдовте во мојата продавница!
Сакате да имате добар шопинг!
Ве молиме потврдете превозот метод и такси превозот пред плати!
Се чувствуваат слободни да контакт со мене за секое прашање!
Јас ќе се обидам мојата најдобра поддршка u!
1 stepper мотор
2 stepper моторни возач : DQ860 MA
3 напојување : 350 W,60 V
Технички Податоци
Answer : ___________________________ Note :
1.Сите параметри НЕ се посебно споменати се мери во 230 VAC текст ,отценети оптоварување и 25 на собна температура.
2.Толеранција : вклучува поставување на толеранција,линија регулација и регулација на оптоварување
3.Бран&бучава се мери во 20 MHZ на проток со користење на 12 извртени пар-жица прекинат со 0.1 uf&47uf паралелно capacitor.
4.Линија регулатива : min&max напон од отценети оптоварување.
5.Оптоварување регулатива : товарот од 0 до 100% 4 збег одбор : DB25 САД Бесплатно! CNC Wantai 3 PCS Nema34 Stepper Моторни 85 BYGH450 C-012 1600oz-in 3.5 A CE, ROHS ISO Рутер Мелење Ласерски Engraver Пластичен САД$ 370.00 /многу
3 парчиња / многу
Сила На Мотор! CNC Wantai 4 PCS Nema34 Stepper Моторни 85 BYGH450 C-012 1600oz-in 3.5 A CE, ROHS ISO Ласерски Engraver Врвен Квалитет US$ 252.00 /многу
4 парчиња / многу
Добра Цена! CNC Wantai 2 Оска Nema34 Stepper Моторни 85 BYGH450 C-012 1600oz-во+Возачот DQ860 MA 7.8 НА 256micro Engraver Комплет Мелење US$ 320.00 /set
Моќен За Полнење! CNC Wantai 3 Оска Nema34 Stepper Моторни 85 BYGH450 C-012 1600oz-во+Возачот DQ860 MA 7.8 НА 256micro Мелење Engraver Милиони САД$ 440.00 /set
Топла Продаде! CNC Wantai Nema34 Stepper Моторни 85 BYGH450 C-012 1600oz-во+Возачот DQ860 MA 7.8 НА 80 V 256 Микро Рутер Метал Мелење Пена US$ 240.00 /set
Моќен За Полнење! CNC Wantai 4 Оска Nema34 Stepper Моторни 85 BYGH450 C-012 1600oz+Возачот DQ860 MA 7.8 НА 256micro Мелење Engraver Пластичен САД$ 575.00 /set
Евтини За Полнење !CNC Wantai 3 Оска Nema34 stepper Моторни Двојна Вратило 85 BYGH450 C-012 B 1600oz-во+Возачот DQ860 MA 7.8 НА 80 V 256 Micro Пластичен САД$ 420.00 /set
Најдобро Продаваните! Wantai 3 ЕЕЗ Stepper Моторни Возачот DQ860 MA 24-80 VDC 8.2 НА 256 Micro CNC Рутер Плазма Ласерско Гравирање Пена Мелење US$ 153.00 /многу
3 парчиња / многу

сертификација:
ROHS,CE,ISO
Тип:
Хибрид
Фаза:
2
Одржување На Вртежен Момент:
11.5 м Н. (1600oz-во)
Број На Модел На:
85BYGH450C-012B
Тековната / Фаза:
3.5 Еден
Чекор Агол(степени):
1.8 степен
натпреварот stepper моторни возачот:
DQ860MA
натпреварот напојување:
350W 60V
Application1:
Информатичка Технологија
Application2:
домаќинство апаратот производи
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ