.

.

Боја Опција: RB1033 #1~#19 / Бесплатен Превозот Круг Акрилик Кристал Копчето За Цвет Центар,Бебе Headbands

Боја Опција: RB1033 1~19 / Бесплатен Превозот Круг Акрилик Кристал Копчето За Цвет Центар,Бебе Headbands

DEN 1774.56
Количина на стоки


3 Ние го задржуваме правото да одбие било враќа за нашите причини.
Превозот Notic e :
1 За Време На Испорака :
Ве молиме не осудувајте време на испорака како Aliexpress прикажано,тоа не е точно.Ве молиме да биде повеќе трпеливо да чекаат за тоа,ви благодариме за вашата соработка.Тоа ќе потрае уште 60 дена за превозот во некои земји некаде.
2 100% Задоволство Загарантирана,ние секогаш се обидуваме се потрудиме да обезбеди најдобра услуга и производи до нашите клиенти.Ве молиме имајте предвид, поради разликите во производство на време, не може да биде малку варијации на бои и малку различни шиење или рачно производство на производи од производителот,тоа е надвор од нашата контрола и ќе се обиде да го направи можно најдобро.
5 Ние нема да бидат одговорни за клиент за каква било штета над износот на пари кои клиентот има вистински платената нас.Генерално, тоа ќе потрае околу 3-10 работни дена да бидат прикажани.Ние ја прифати најголемиот дел наредби и нарачана наредби.Тоа е надвор од контрола за да се направи иста содржина во секоја нарачка,но ние ќе се обидеме да се направи НАЈДОБРО за вас.
4 Купувачот е одговорен за враќање превозот цена, во секоја ситуација .
2 Експрес :
Општо земено, ние брод од страна на курирската служба DHL.
Каталог на Акрилик Кристал Копчиња
Боја Шема на Копчето База
Само да се избере бои од боја шема како што е подолу,тогаш ние ќе ги направиме сопствен цел за вас!
Боја Шема на Акрилик Rhinestones
Специјални Бои : Број 13,Број 14,No.Но, ако вашата адреса е далечински управувач за DHL и сте го одбрале на DHL за превозот,ние може да брод од страна на други изразат компанија,како што се EMS,Fedex,ТНТ,Aramex или UPS-от,ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум.Тоа е еден универзален феномен,ако не може да сноси ова,ве молиме, изберете DHL за превозот,тоа е повеќе и побрзо.Ве Молиме Изберете Бои Од Подолу Боја Шема
Ве молиме љубезно ве молиме да го прочитате детални информации како следново пред да го поставите цел.
Гаранција & Return
1 Неисправни стоката мора да се врати во рок од 14 дена од датум на испорака.
Нарачка Информации :
1.За било какви коментари и повратни информации, ве молиме контактирајте со нас.
Повратни Информации & Контакт
1 ве Молиме НЕ ГО остави негативен или неутрален повратни информации ако се чувствувате непријатно за нашиот serivce и производи,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да се реши проблемот веднаш се за вас.Големини или мерки за сите предмети се околу мерка од страна на човекот.
Ако место на нарачки,што значи дека ќе имаат acquiescently се согласи со нашите редови известување подолу,ви благодарам за вашата соработка.На следење на информации не може да бидат прикажани на aliexpress еднаш ние испрати цел.
2 Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или продавница кредит.Генерално, тоа ќе потрае 15-45 дена за превозот во развиените земји од Хонгконг Воздух Mail,Кина, Воздухот Mail Пост или epacket. 18 и Број 55;
Копчиња во различна форма и бои
Топла Продажба Копчиња
(Ве молиме кликнете на сликите подолу за да ги видите цената)
.
Имаат многу време во нашата продавница.

боја:
1 Црно, 2 Јасно, 3 Црвени, 4 Кралска Сина, 5 Аметист, 6 Смарагд, 7 Топаз, 8 Lt Роуз, 9 Lt Аметист, 10 Зелена, 11 Бебе Сина, 12 Чад Топаз, 13 Vitrail Виножито, 14 Кристал AB, 16 Жолта, 17 Монтана, 18 Црна Bluestone, 19 Lt Црн Дијамант
Големина:
21mm, 25mm, 30mm
Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
позлата
Декорација:
Rhinestones
Бренд Име:
YLPPUS-X
Функција:
Перат
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
RB1033
Материјал:
acryl
Стил:
Месо тело
Копчето Тип:
Во Комбинација Копчето
Употреба:
Облека,Цвеќе Клип,Боби Pin,Цвет Центар За Коса,Лак,Пердув
Количина:
144pcs/многу
Големина Опција:
21mm,25мм и 30мм
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ