.

.

одиме на вода ролери

одиме на вода ролери

DEN 6960.00
Количина на стоки

Спецификации
1.Најдобар Дизајн и Материјали(прилагоди)
2.13 Години Работно Искуство
3.Конкурентна Фабрика Цена
4.CE/UL/SGS/ASTM/EN71 Заверена
Технички Податоци За Вода Топка
Боја
Шарени
Материјал
0.8 мм ПВЦ
Патент
Ti-zip увезени од Германија
Дијаметар
2.0 метри
Тежина
13 килограми
Пакет големина
60*50*25cm
Функција
Училишта, Рекреативни центри, забавни паркови или Изнајмување бизнис
Вчитување капацитет
150 килограми
Животен век
повеќе од 2 години
ОЕМ
Логото печатење или прилагодено дизајн е прифатливо
Компресор
Дополнително се наплаќа.
Додаток
Поправка на полнење (материјал patch )
Пакет состојба
Производот ќе бидат спакувани во картонска со комплет за поправка вклучени.
Испорака
Од страна на морето, со авион или по пошта.
Плаќање
Зачувам

is_customized:
Yes
Возраст:
>3 Години
Број На Модел На:
TKB
Водни Рекреација Објект:
Вода Одење Топка
категорија:
возбудувања
R

Тие исто така купуваат со овој производ