.

.

1 Buc Мастило Касети Remanufactured За HP 23 XL 23XL HP23 HP23XL Боја Копир 170 Officejet Pro 1170c 1175c r40 r60 r80 t45 t65

1 Buc Мастило Касети Remanufactured За HP 23 XL 23XL HP23 HP23XL Боја Копир 170 Officejet Pro 1170c 1175c r40 r60 r80 t45 t65

DEN 834.00
DEN 887.52
-6 %
Количина на стоки


Модел Бр. :
За HP 23 Мастило Касети
Тип :
Бренд Нови Компатибилни, Мастило Кертриџ
Мастило :
Целосна Мастило
Боја :
Црна/Синозелена/Магента/Жолта
Потекло :
Zhuhai , Guangdong,Кина
Пакување :
пластична кеса и неутрална боја кутија.
Мастило за јачина :
Црна 25 ml боја 25 ml
За сертификација на :
ISO9001 : ISO14000 SGS / CE
Оригинален Кертриџ Не
23
Answer : ___________________________ Note :
ве молиме забелешка вашиот печатач модел кога местото цел.
Пакетот вклучува :
(Измеша нарачки во истата серија прифатени)
Модел
боја
Количина
Мастило за јачина на
23 Боја 1 25ml
Оваа касети се користат во следниве печатач модел :
Компатибилен За HP Принтер Листата :
Deskjet 710c 712c 720c 722c 810c 812c
815c 830c 832c 880c 882c 890cse 890cxi
895cse 895cxi 1120c 1125c
PSC 500 500xi
Officejet Pro 1170c 1175c r40 r60 r80 t45 t65
Боја Копир 140 145 150 155 160 170 Ако не Сте сигурни , Обратете се кај нас за да comfirm тоа.
- Висок квалитет,3 пати КК тестирање пред екс-фабрика -100% загарантирана и 1 : 1 за замена на неисправни стоки

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Број На Модел На:
d56bbf1b-2d67-4532-88e3-dc7b67c2259d
Кертриџ за Статус:
Целосна
Функција:
Повторно Произведени
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ