.

.

10 компјутери 2PDT DPDT Latching Stomp Подножјето на Возилото Push Копчето 6 Игли Сина Switch бесплатен Превозот

10 компјутери 2PDT DPDT Latching Stomp Подножјето на Возилото Push Копчето 6 Игли Сина Switch бесплатен Превозот

DEN 767.52
Количина на стоки

10 компјутери 2 PDT DPDT Latching Stomp Подножјето на Возилото Push Копчето 6 Игли Сина Switch Ставка Опис
Производителот : СЛИК
Ro HS : Да
Коло : 2 PDT DPDT
Број на Пин : 6
Боја : Сина
Материјал : Пластични и Ментална
Префрлување Функција : Latching Stomp / Нога / Педалата Префрлате
Превозот и ракувањето со
1.Сите предмети ќе бидат испратени од Шангај, Кина во Светот. Нашиот стандарден превозот метод е од Кина Пост од страна на Регистрирани Воздух mail услугата. Понудувачот е одговорен за било царински тарифи и било која загуба, неисправни, unreceived. Ние, исто така, може да се обезбеди Следење на бројот на Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 работен ден по уплата и потврди за други начини на плаќање.
2.Ако плаќаат за превозот осигурување Купувачот секогаш ќе бидете известени со следење на број кога објектот е предаден.
3.Обично, вашиот парцела може да 7-25 работен ден за да се дојде.
4.Различни региони : НАС, CA, велика БРИТАНИЈА, AU&НЗ 10 - 25 работни Дена Европа(се Очекува Италија) & Азија 15 - 30 работни Дена Италија , Јужна Америка & Остатокот од Светот 15 - 45 работни Дена Во ретки случаи, тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или за време на празници.
5.Во комбинација превозот, со намалени стапки, е недостапна.
6.Ако сакате, други превозот методи се на располагање за дополнителни трошоци, ве Молиме ЧАСОТ мене вашето барање.
Политика На Враќање
1.Можеме да понудиме наплата и враќање барање е достапна само на барањата во рок од една недела по парцела примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле.
2.Ние нудиме 100% наплата ако објектот е скршен пред пристигнувањето, сите што треба да направите е да ни пратите на јасни слики за да се покаже дека е скршена. Неисправна состојба мора да се забележи во рок од 7 дена по породувањето.
3.Ве молиме не остави негативни повратни информации за мене, ако не сте задоволни со објектот, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе одговор во рок од 24 часа за решавање на проблеми и нудат целосна наплата за вас.
Повратни информации : Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да го оценувате деталите на трансакцијата (Детални Продавачот Рејтинг) на ALIEXPRESS со "СОВРШЕН 5 ЅВЕЗДИ" и ни остави позитивен фидбек. Нашиот систем автоматски ќе го стори истото за вас. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, едноставно оставајќи негативна или неутрална повратни информации не може да го реши проблемот
Контактирајте со нас
1.Ако имате било какви проблеми, ние сме многу среќни да ви помогнат. Ние сме ракување со голем волумен пораки (Работно време : од понеделник до сабота). Ве молиме дозволете ни да се одговори на вашата е-пошта во 24hrs
2.За функционални производи во нашата продавница (како што се : Полначи, Податоци кабли), која функција е иста како и опис, но вистинската боја и форма може да изгледа малку поинаква од слики, бидејќи на технички напредок и вистински акции држава. Ве молиме да биде известен пред да конкурираат.

Тип:
Ефекти
Број На Модел На:
k1
Бренд Име:
landtone
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
боја:
Сина
Материјал:
Алуминиум Легура
Тип На Објект:
Префрлете
квалитет:
Бренд Нови
Количината на Pin:
6
коло:
2PDT DPDT
Префрлување Функција:
Latching Stomp / Нога / Педалата Префрлате
Пакетот Вклучува:
10 компјутери им помогнам на копчето dpdt нога префрлате
R

Тие исто така купуваат со овој производ