.

.

Краток мода Големи ѓубре кофа педалата пластични складирање кофа јапонски стил ѓубре кофа

Краток мода Големи ѓубре кофа педалата пластични складирање кофа јапонски стил ѓубре кофа

DEN 2074.00
DEN 2304.00
-10 %
Количина на стоки


74 детали за производот
Краток мода Големи ѓубре кофа педалата пластични складирање кофа јапонски стил ѓубре кофа
Цената на линкот е 8 L ,48 долари
Почитувани Купувачи пријатели, можете да прочитате на следниве информации внимателно пред да го купите стоки 1, логистика, продавница поддржува само во Кина поштенски транспорт систем,и Ali Express Стандард Превозот транспорт систем,безбедни и ефикасни,Другите начини на транспорт не се поддржани,Транспорт на Русија, постои Кина - Русија карго транспорт експрес испорака систем,Пратката на стоки повеќе од 2 кг,Постојат неколку земји треба да додадете превозот,За секој дополнителен 1 кг, зголемување на $9 превозот,На пример, Израел и во Африка некои земји,ве Молиме да се разбере ! 2,Во мојата продавница во сопствени производи, ве молиме да контактирате со услуга за целосно да комуницираат и потоа под цел да се избегне грешка, 3,За нашите услуги се должи на разлики во времето, културните разлики, јазик разбирање способност се надевам дека ќе може да толерира повеќе, ние се обидуваме да се направи 24 часа на услугата ве молиме светлина 5 ѕвезди поддршка ! 4.За нашите производи hore ќе може да поддржи повеќе ќе купи секој пат кога ќе имаме прекрасен подарок! 5,во Врска со вашиот евалуација се надевам дека ќе може да биде објективна и непристрасна евалуација, давате пофалби, ние ќе се стремиме да се направи најдобро да ви Посакам добро здравје! Среќен шопинг! Ви благодарам многу !

Капацитет:
8L
Материјал:
Пластични
Структура:
Подножјето На Возилото
Функција:
Еко-Пријателски
Обликот:
Плоштад
Тип:
складирање кофа
Број На Модел На:
1510511
Бренд Име:
HAPPYNICELADY
Стил:
Возен Покрие Тип
R

Тие исто така купуваат со овој производ