.

.

Жените Луксузни Ѕвезда Детелина Кристал Hairband Срцето Лента Вратоврска Headband Коса Додатоци Свадба Невестата Партија Headwear Слободни Szie

Жените Луксузни Ѕвезда Детелина Кристал Hairband Срцето Лента Вратоврска Headband Коса Додатоци Свадба Невестата Партија Headwear

DEN 319.68
Количина на стоки

modname=ckeditor Режим Име rhinesrone коса додатоци Големина
15 x 10 cm Тежина 50g Боја 1 на бои можете да го изберете Количество 1pcs/многу
Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење и рачно изработени, над димензии се само за Референца. Благодарение : Слики суптилна боја) и разликата во вид Е нормално! Можете да изберете бои, ако не и ние ќе испрати микс. Pls изберете боја од тука и кажете ни боја, број и количина ви благодариме!

Големина:
can adjust
Бренд Име:
YUZEHD
Пол:
Унисекс
Материјал:
Памук,Полиестер
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Новина
Тип:
Headbands
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
SZ04
Тип На Објект:
Headwear
Материјал:
Кристал
R

Тие исто така купуваат со овој производ