.

.

5Pcs LY2NJ HH62P HHC68A-2Z Електронски Микро Мини Електромагнетни Штафета 10A 8PIN Серпентина DPDT Со Чашката База DC12V,24V AC110,220V

5Pcs LY2NJ HH62P HHC68A-2Z Електронски Микро Мини Електромагнетни Штафета 10A 8PIN Серпентина DPDT Со Чашката База DC12V,24V

DEN 206.40
Количина на стоки

Модел : LY2 NJ
Производство : Мини Средината Електромагнетни Штафета
8 Pins 2 NO+2 NC
Струја : 10 A
контакти : сребро позлатен злато
LED боја : зелена
Терминал форма : тип socket
LED напон : AC110 V,220 V DC12 V,24 V

Големина:
DC 12V, DC 24V, AC 110V, AC 220V
Контакт Оптоварување:
Висока Моќност
Теорија:
Електромагнетни Штафета
Заштита На Функција:
Запечатени
is_customized:
Yes
Бренд Име:
EARUELETRIC
Употреба:
Општа Намена
Број На Модел На:
LY2NJAC110V
Напон:
AC110V,220V DC12V,24V
Големина:
Miniature
R

Тие исто така купуваат со овој производ