.

.

ocyle скокање гумени замокот, гумени жив замокот, гумени кенгура замокот за продажба

ocyle скокање гумени замокот, гумени жив замокот, гумени кенгура замокот за продажба

DEN 126291.00
DEN 134352.00
-6 %
Количина на стоки

Сечилото поврзани со цинк алуминиумски тркала, преку коси заклучување спојка фиксиран на моторни оската на ротација. Девет сечилото динамична рамнотежа фан ножеви управувано од страна на вајтхол висока излезна турбина моторот, го КОРИСТИ за рударство бирото за одобрување на анти-статички, стакло армирано анти-ув материјал. Во 1930 s, нуркање шампион Nissen (Џорџ Nissen) за да се произведе слични денес тој вид на брануваа, се користи за да му помогне на својот нуркање и флип обука, започна "Nissen брануваа компанија" подоцна. Ново - сала Φ 600 mm, бела ТАЈФУНОТ Вентилација фан сила тип серија фан може професионално да ги задоволи потребите на локалните Вентилација систем на подземни цевки. Ножеви и моторот собрание во вентилација худ MDA FRAS стаклени влакна. Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме љубезно се неколку секунди за да се остави голем фидбек. Велика британија почна во сите Англија брануваа првенство во 1958 година, се одржа првата светска брануваа првенство во велика БРИТАНИЈА, во 1964 година, на првиот Европски брануваа првенство што се одржа во Париз, Франција, во 1969 година.
Спецификација
1. Дизајн на вентилатор, со претежно подземни цевководи се поврзани. Inflating тип : постојана воздух и запечатени воздухот се достапни за ПВЦ церада; постојана воздух за Висока густина ПВЦ обложени најлон
6.
Пионер на модерната еластична брануваа е француски acrobat, Полска (Du Trampolin), тој се користи јаже во нето, да се зајакне "воздух трапец летање безбедност, фрлени во воздух и да ги користите мрежните на еластична ќе актери, заврши сите видови на акција. Материјал : направен од најдобрите Платон 0. Гаранција : 3years
ПЛАЌАЊЕ
1 Ако имате било каков проблем со вашиот плаќање,ве молиме контактирајте со нас во секое време,ние ќе ви помогнат да се реши овој проблем.Ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодариме sooo многу !!!
2. Пакување : ПВЦ церада торба за производот, картонска кутија за компресор Брануваа историја може да се проследи наназад до средината на 19 век Comanche индијанците од Северна Америка, додека во Кина циркус акробати со употреба на слични брануваа најмалку 200 години од историјата.
Фан зависи од влезната механичка енергија, подобрување на притисок рамо до рамо за да испратите гас машини, тоа е еден вид на управувано течност машини. Во 1947 година на Соединетите американски Држави, изложба се одржува во Тексас првите национални брануваа, од 1948 година биле вклучени во официјалната конкуренција, која е предадена на Европа. Печати : ЛОГО/Company name/безбедно правило
4.
Љубител е широко се користат во фабрики, рудници, тунели, ладење кула, возила, бродови и структурата на вентилација, ладење, прашина и ладење; вентилацијата на бојлери и индустриска furnaces и ветерот; климатизација опрема и апарати за домаќинство во ладење и вентилација; Жито сушење и да се достави; тунел и да стане hovercraft надувување и погон, итн.55 мм ПВЦ церада или Оксфорд ткаенина, што е во согласност со меѓународните стандарди страна крои, сликарството и конец сите помине SGS тест, Тоа е безбедно и издржливи.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.

Број На Модел На:
ОБ-56
Бренд Име:
OCYLE
Тип:
Замокот
Материјал:
ПВЦ
дизајн:
Гумени Брануваа
Возраст Опсег:
> 3 години
Гумени Bouncers:
PVC7x4.5x4m
is_customized:
Yes
боја:
Може да се прилагоди
Големина:
7x4.5x4m
Напон:
110V/220-240V
Сертификат:
со CE/UL сертификат
Материјал:
0.55 пвц
R

Тие исто така купуваат со овој производ