.

.

Новиот алуминиумски amp шасија /home аудио засилувач моќ случај големина висина од 70 ширина 212 висина 257 длабочина

Новиот алуминиумски amp шасија /home аудио засилувач моќ случај големина висина од 70 ширина 212 висина 257 длабочина

DEN 1715.00
DEN 1824.00
-6 %
Количина на стоки

Опис на производот Димензии : висина од 70 ширина 212 висина 257 длабочина Внатрешни димензии : Ширина 162 Длабочина 246 Висина Од 60 Радијатор Спецификации : Висина Од 60 Длабочина на 246 Дебелина 25 Супстрат 5 отворете Го поклопецот отвори, кат отвори не е отворена. Еден сет на тежина 2 .5kg Отворање : не отворање празно преден панел, две РКА текст џек, на левиот заден панел на десната страна со осигурување снабдување понесе. Погоден за производство на ниско-енергетски Класа засилувач и amp Додатоци : осигуреното моќ седиште, гума машина нозе

Пакет:
Yes
Бренд Име:
BINYEAE
Максимална Моќност По Канал:
95w
Канали:
2 (2.0)
Број На Модел На:
BZ-2107
is_customized:
Yes
Тип:
Дома Засилувач
R

Тие исто така купуваат со овој производ