.

.

Бесплатен Превозот! LM3886 X 3 паралелно 150W чиста DC засилувач одбор

Бесплатен Превозот! LM3886 X 3 паралелно 150W чиста DC засилувач одбор

DEN 1428.00
DEN 1680.00
-15 %
Количина на стоки

Добредојдовте на нашиот s хоп, уживаат во превозот тука, можете да контактирате со мене, слободно ако било прашање, обично ќе испрати datasheet,код преку е-мејл . Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил. Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа. тоа трае околу 15-30days.50 /парче
Бесплатен Превозот! 1pc 4-во-еден Bluetooth MP3 декодерот Bluetooth MP3 декодерот одбор US$ 12. Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот. обично, ако превозот од Кина/Хонг Конг пост воздух mail Повратни информации : повратната информација е многу важно за нас, pls ме напушти 5 ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашата служба и нашите предмети,или pls контакт со мене, ако има некој проблем со нашите објекти.98 /парче
Бесплатен Превозот! 1pc нови Отворено безжична термометар електронски hygrometer безжична метеоролошка станица со часовникот US$ 14. ве советуваме превозот од DHL, или ЕМС ,и ние да се даде попуст за вас,може да се примени во 4-9 дена . Во случај соодветна замена не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени. Ние се извинуваме што ние не можат да прифатат други начини на плаќање, како што се чек или поштенска наредби .80 /парче
Бесплатен Превозот! 50pcx NTC thermistor, 10 K 1% точност, 10 K сензор на температура на температурна сонда 1 m 3950 US$ 28. Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување.85 /многу
10 парчиња / многу
. Гаранција и Враќање : 12-месеци Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).Се надевам дека ќе разбере. Купи со доверба Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по парцела примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле. понекогаш ние ќе го испрати со рамен пост воздух mail ако само еден ниска цена цел. ЗА НАС : имаме многу повеќе производи, pls контактирате доколку ви треба. Превозот : Ние Брод на Светот, но Италија, Нигерија, Бразил ќе трае долго време на испорака .85 /парче
Бесплатен Превозот! 10pc TCS230 боја за признавање сензор за PCB одбор US$ 16.35 /парче
Бесплатен Превозот! 1pc TDA7294 моно треска засилувач одбор комплет делови US$ 7. МНОГУ ВИ БЛАГОДАРАМ!! Бесплатен Превозот! 1pcx Поединечни оптички ротари енкодер 400 пулсот US$ 13.0 MM, 2 мл бакар дебелина, двојно панел дизајн. Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат неисправни. Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет.ние ќе се реши што побрзо.7 V 400 F супер capacitor US$ 5.85 /парче
Бесплатен Превозот! 1pcx Оригинални BN44-00264 A H40 F1-9 SSLA40 B530 P7 R висок напон интегрирани одбор US$ 37. Ве молиме repack објектот внимателно.
Бесплатен Превозот! LM3886 X 3 паралелно 150 W чиста DC засилувач одбор
Оперативен напон : ± 15 V-± 36 V Текст отпорност : 47 K Излезна Отпорност : 4Ω-8Ω Излезна Моќност : 150 W Работа : Чиста DC паралелно класа AB PCB димензии : 135 * 62 MM, лист дебелина 2. Или не, ве молам, точно пред плаќање Брод на светот од Хонг Конг во рамките на 12-24 часа по уплатата завршена примена, и ќе ви даде на следење на број побрзо.

is_customized:
Yes
Температурата На Работа:
Нови
Моќ Дисипација:
Нови
Тип:
Логиката Идентичен
Примена:
компјутер
Напон:
Нови
Број На Модел На:
Нови
Состојба:
Нови
R

Тие исто така купуваат со овој производ