.

.

Wholesales Цена HUNTERrapoo HT9114 5.5 Коса за Сечење Режа Берберот Режа За фризер Право Раце Фризерски Shears

Wholesales Цена HUNTERrapoo HT9114 5.5 Коса за Сечење Режа Берберот Режа За фризер Право Раце Фризерски Shears

DEN 547.00
DEN 575.52
-5 %
Количина на стоки

HUNTERrapoo 5.5" Коса За Сечење Режа
1.Материјал : не ' Рѓосувачки Челик 440 C
2.Цврстина : 60 HRC
3.Бренд : HUNTERrapoo (кина познат бренд)
4.Редовни режа големина : 5.5"
5.Две Парче Заварени рачки
6.Пакување детали : економски пакет (polybag)
7.Бесплатни додатоци : шрафцигер, овча платно

боја:
1 компјутер цена, 5 компјутери цени, 10 компјутери цени, 20 компјутери цени, 50 компјутери цени
Тип На Објект:
Косата Режа
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Заби:
28
Големина:
5.5 inch
Тип:
ножици за сечење
Бренд Име:
HUNTERrapoo
Нерѓосувачки Челик Тип:
9cr13
вкупна должина:
15.5 cm
Сечилото Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
HT9114
Сечилото Тип:
Straighr
Сечилото Совет:
Тапи-Остар
Свитлива:
No
Функција:
Жилет+Чистење Режа
Тврдост:
Righe раце Ножици
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Пакет:
кожна торба
R

Тие исто така купуваат со овој производ